Weszło! o sytuacji w Polonii i niechęci fanów do trenera Szymanka

Na łamach portalu „Weszło!” pojawił się artykuł o sytuacji Polonii. W obszernym tekście znajduje się materiał dotyczący zawodu jaki pojawił się u fanów Polonii po tym jak „Czarne Koszule” mimo awansu do najlepszej ósemki III ligi straciły szanse na awans do II ligi oraz krytyki pierwszego szkoleniowca Wojciecha Szymanka.

Wojciech Szymanek

Tekst Piotra Stolarczyka, pt. „Milionowe nakłady i słabe efekty. Polonia Warszawa rozczarowuje” znajdziecie na stronie „Weszło!” [link].

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

5 thoughts on “Weszło! o sytuacji w Polonii i niechęci fanów do trenera Szymanka

 1. „Trener Szymanek wciąż cieszy się zaufaniem właściciela i tyle mogę powiedzieć w tej sprawie. Nie chcę też komentować zarzutów co do źle przeprowadzonego okresu przygotowawczego. Musimy jeszcze poczekać z ocenami. Dopiero zaczynamy rundę rewanżową i nie jest powiedziane, że nie zaczniemy seryjnie wygrywać – lakonicznie wypowiada się Piotr Kosiorowski, dyrektor sportowy Polonii.”
  🙂
  Zawsze twierdziłem że największym zagrożeniem dla Polonii są tzw. poloniści.

 2. Dla mnie ważne jest ,że takie Weszło! napisało o Polonii, dyskusja na Weszło! pod artykułem dotyczy oczywiście historii, co kto zdobył i jak, ale że napisali o nas jest ważne.
  Boli,że w Pogoni GM grają i pracują i ogrywają naszych „zawodowców”. Czyli wystarczy tylko „Chcieć”?
  A może mityczne treningi trenera i obóz przygotowawczy były ….. że tak powiem …… nic nie dające ?

  1. Każdy zawodnik sam wie jak trenować żeby być optymalnie przygotowanym. Nie wyobrażam sobie, że trener robić coś w brew zdrowemu rozsądkowi, a zawodnicy milczą. Jeśli jednak by tak było to również ponoszą odpowiedzialność za ewentualne złe przygotowanie.

Dodaj komentarz