Zagramy z „Jagą” II jednak w niedzielę

Polonia zagra z rezerwami „Jagi” Białystok w niedzielę. Taką informację przekazał za ppośrednictwem twittera Łukasz Tusiński, prezes SKK Polonia Warszawa.

Patryk Paczuk

Pierwotnie mecz zaplanowano na sobotę o godzinie 19:11. Decyzja została podjęta w związku z prośbą SKK. Dodatkowo Tusiński zaapelował do prezydenta miasta stołecznego Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, o wznowienie procesu modernizacji obiektów przy K6.

Tym sposobem następne spotkanie „Czarnych Koszul” odbędzie się w niedzielę 11 kwietnia 2021 r. o godzinie 17:00.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Zagramy z „Jagą” II jednak w niedzielę

  1. Jeśli mieć ambicje i je spełniać to nie w meczach ze słabeuszami. Niech przyjeżdżają w mocnym składzie. Będziemy wiedzieć, w którym miejscu jesteśmy – sprzed 80-tej minuty w Grodzisku, czy po niej.

 1. Olo w ktorum miejscu jestesmy pokazuje tabela po 22 meczach nie 10 minut ostatniego meczu. Gratulacje druzynie sie naleza ze sie podniesli z kolan ale to niezmieni miejsca w tabeli.
  To jak teraz zaczna wygrywac to zostawiamy wszystko na przyszly sezon…a potem przyjdzie jesien druzyny zaczna grac o nowe rozdanie na 100% i po 3 miesiacach bedziemy w punkcie wyjscia…ta grupa miala wszystko co trzeba nawet oboz zimowy …co wyszlo spojz w tabele.

  1. Skoro jednak potrafili się przebudzić to jednak należy im się druga szansa. Zostały dwa miesiące – ugrają drugą ligę to pewnie zostaną, nie ugrają to się nie ostaną. Kadra też, w sumie bilet w jedną stronę dla każdego.

 2. Olo zostalo 13 meczy a my mamy 15 pkt stranty i ty chcesz do 2 ligi zeby oni awansowali…..powaznie mowisz czy sie z nich nabijasz….miedzy nami a legionowia jest 10 pkt …bez jaj wygrywac beda bo nicht oprucz 3 ekip niebedzie w kazdym meczu podchodzil powaznie do tych meczy ..
  Jedna z tych 3 druzyn bedzie Polonia
  Dlatego wygrywac beda ale to jusz nic niezmieni.Trzyman kciuki teraz za druga druzyne tam przy odrobinie szczecia jest szasa na baraze.
  I trzymam kciuki za Prezesa zeby dobrymi doradzcami sie otoczyl i zapomnial jak najszybciej o dotychczasowych w innym wypadku nic z awansu w przyszlym roku niebedzie tu najmniesza wina nalezy do Szymanka.

 3. Olo nie oszukujemy się, drugą ligę przegraliśmy w tych 3 ostatnich meczach „rundy zasadniczej”. Powinnismy mieć 7 punktów więcej wówczas jeszcze byłaby szansa.
  Drużyna ma możliwości ale jest nieprzewidywalna, trener nie panuje nad zawodnikami, koszmarne błędy w defensywie, brak opracowanych SFG, zastanawiający spadek formy kilku kluczowych piłkarzy (Kujawa, Smuga, Parobczyk, Paczuk, Pazio). I czekanie na mitycznego trenera w czerwcu , kiedy już powinniśmy mieć pakę na awans w 2022. Tutaj potrzeba drugoligowej drużyny z dolnej połówki tabeli, to może by się biła o awans. Dlaczego Legionovia po spadku gra w większości tym samym składem który spadł z 2 ligi ? Wystarczyły 2 solidne wzmocnienia z 2 ligi i już mogą myśleć o przegonieniu Pogoni GM.
  A u nas – przychodzą gracze z 1 i 2 ligi i … dupa . Ktoś kogoś robi w balona.
  Pan Nitot może i miał rację nie oczekując awansu, jedynie zrobił źle że nie zmienia trenera i dyrektora sportowego już teraz. My już teraz musimy szukać połowy składu do wymiany bo po prostu ci piłkarze nie dadzą rady awansować, chociaż raz na parę meczy zagrają na miarę swoich możliwości a my będziemy się łudzic.

 4. Kamyku, na razie puść te kciuki za rezerwy, bo rozgrywki w okręgówce wstrzymane i nie wiadomo czy w ogóle ruszą. COVID szaleje, szpitale przepełnione, a to nie wróży nic dobrego. Rząd przedłużył restrykcje do 18 kwietnia.

Dodaj komentarz