Konferencja prasowa po meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Na oficjalnym kanale YouTube Pogoni Grodzisk Mazowiecki, opublikowano konferencję prasową po wczorajszym spotkaniu, z udziałem trenerów Wojciecha Szymanka i Krzysztofa Chrobaka.

Krzysztof Chrobak, Wojciech Szymanek

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

11 thoughts on “Konferencja prasowa po meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

 1. Trener wizerunkowo sam sobie szkodzi. Sprzedaje się jako człowiek o bardzo niskim poziomie kulturalnym. Trzymanie rąk w kieszeni podczas wywiadu, to lekceważenie rozmówcy, a machanie nimi co rusz, nie należy do dobrego tonu. Powinien wyciągnąć z tego wnioski.

 2. Nie czepiałbym się:

  – konferencja prasowa na stojąco… (heloł – co to było…) czy to przez covid?

  – zazwyczaj kamera łapie tylko twarz i klatkę piersiową a skąd miał Szymanek wiedzieć jak jest wykadrowany, kamera ustawiona z dupy, pod dziwnym kątem – tak profesjonalnie jak komentarz spikera co poinformował, że trzecią bramkę strzelił Wełna.

  – jaka liga taka organizacja konferencji

  Nie róbmy nagonki z takich rzeczy – gdybyśmy byli liderem z 15 pkt przewagi nie napisalibyście, że trzyma ręce w kieszeni. Nie nakręcajmy się w sprawach niemerytorycznych bo takie komentarze są pokłosiem wyników. Jak masz wyniki to nie ma to znaczenia.

  Joahim Low wąchał sobie jaja i dupę i pracował dalej w kadrze Niemiec – trzymanie rąk w kieszeni to drobiazg – zresztą my faceci podobno nie wiemy nigdy co zrobić z rękoma na zdjęciu także… w tej sprawie swój chłop 😉

  1. ogólnie rozsądny post, natomiast nie mogę sobie odmówić uszczypliwości
   „Nie róbmy nagonki z takich rzeczy – gdybyśmy byli liderem z 15 pkt przewagi nie napisalibyście, że trzyma ręce w kieszeni. Nie nakręcajmy się w sprawach niemerytorycznych bo takie komentarze są pokłosiem wyników. Jak masz wyniki to nie ma to znaczenia.”
   życzę tego typu refleksji jak następnym razem będziesz chciał robić komuś diagnozę zaburzeń osobowości przez neta 😉

  2. @Friq o ile pamiętam, to w Grodzisku nie robili konferencji, tylko setki się ciachało. Ostatnie, które robiłem były przy trybunie, bo ani na murawie nie było można a w budynku klubowym nie było tej tablicy sponsorskiej.

   Co do zarzutów o źle kadrowanie, to w sumie lepiej jak łapie więcej, bo więcej z mowy ciała wyczytasz. Nawet wypatrzysz ręce w kieszeniach 😉

   Co do braku pomysłu w gestykulacji, to fakt. Świadomie mało kto to instynktownie potrafi.

  3. Friq, Jeśli dla Ciebie zwracanie się do kogoś z rękoma w kieszeniach i przy tym składanie życzeń świątecznych jest drobiazgiem, to proponuje abyś przetestował to np. z szefem z pracy, koleżanką czy kimś z bliskich.
   Albo może lepiej nie…. bo i po co wyjść na ćwoka czy zarozumiałego gbura?
   Dla mnie zachowanie trenera to prostactwo, brak szacunku dla innych a przede wszystkim brak podstaw kultury osobistej.

   No ale żeby było mniej poważnie to brnąc dalej w Twoje refleksje, porównania i przemyślenia – prosiłbym Cię o to byś rozwiał wątpliwości i przedstawił tezę, że poklepanie płotu na którym ktoś napisał DUPA ma sens i jest zasadne.

   To, że trener to cham i prostak nie ma to nic wspólnego z nagonka ani meczem.

 3. Brawa dla trenera i drużyny, szkoda że nie udało się wbić tej ostatnie piłki meczu bo to byłby coś. Od 3:0 do 3:4. Tak czy siak podnieść się z 3:0 to wielka sprawa, to jak ruszyli po uderzeniu Piątka – wielkie. To samo obrona akcji sam na sam przez naszego bramkarza przy stanie chyba 3:1. Jest rezerwa, jest potencjał.

  Oby to był przełom. Mam wrażenie, że w drużyną jest cos nie tak, wewnątrz z hierarchią.

 4. Zagadka, wyzwanie, cel… bylo blisko… i dimisji i zwycięstwa… jak się troszkę uszczypniemy to może i jakiś cel się osiągnie… ale czy oby wszyscy jedziemy na tym samym wózku… kiedyś znany zespół.śpiewał… „wszyscy jedziemy na tym samym wózku, od strachu uratuje nas tylko defekt mózgu… ” oby ten defekt zadziałał… piękne święta przyjaciele…

 5. Pokazali klasę dopiero grając na maksymalnym ryzyku. Tego życzę drużynie i trenerowi na całą rundę, bo wierze że tak można wygrać w tej lidze z każdym. Błędy robią wszyscy, liczy się końcowy bilans. Przecież niewiele brakowało, a zgasiliby lidera na jego własnym boisku jak peta.

  Jeszcze raz brawa i świąteczny prezent-inspiracja: https://youtu.be/TEFrQxpcoBw 🙂

  1. W tej rundzie nie ma czego bronić, można tylko iść w górę. Chciałbym zobaczyć otwartą grę, taką jak w końcówce ostatniego meczu, końcowy rezultat nie ma dla mnie znaczenia, liczy się walka.

Dodaj komentarz