Transmisja meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia

Decydująca faza rozgrywek III ligi rozpocznie się już dziś. Polonia zagra dziś na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Stream od gospodarzy znajdziecie w rozwinięciu niusa.

Kacper Górski, Adam Pazio

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

3 thoughts on “Transmisja meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia

 1. PRzykre jest że w Grodzisku Maz jest ta drobna społecznośc, która popiera swój klub.
  A w Warszawie już widzę drobne firmy reklamujące się na Polonii …….
  Bez tego nie ruszymy dalej. Pan Nitot ma pieniądze dzisiaj ale jutro ?
  Co do wyniku, przegrywamy 0;1 bądź remis 0:0.
  Obym się mylił.

  1. Nie wiem, jakim składem zagramy dzisiaj. To jest dobry moment do przetestowania młodych, np. Abramowicza (w przeciwieństwie do meczu z Huraganem, gdzie eksperymenty Szymanka zakończyły się stratą dwóch punktów po ewidentnych błędach młodego bramkarza). Z drugiej strony bez sensu jest wystawienie jedenastu rezerwowych, którzy wiadomo, że sobie nie poradzą i opowiadanie potem, że się nie nadają. Szymanek powinien wystawić 2-3 dodatkowych młodych lub mniej grających (Słoma, Marcinho) i zobaczyć, czy mogą zastąpić kogoś z pierwszej jedenastki. Jeżeli nie będzie przesadnych eksperymentów, to spokojnie pykniemy dzisiaj Pogoń 2:0, 3:1.

 2. Tommy,
  z jednym zastrzeżeniem, mecz z Huraganem przegrali starsi zawodnicy – Wełna i Pazio. Oni sprokurowali bramkowe sytuacje dla Huragana. Młody Abramowicz wyszedł, bo musiał – Goliński pauzował za kartki i na taki ruch zdecydował się Szymanek. Pewnie wielu na jego miejscu zrobiliby to samo.
  Jest przed meczem, to ja zgodzę się z Twoim ostatnim zdaniem. Oby się sprawdziło.

Dodaj komentarz