Zbiórka na serwer

Drodzy sympatycy portalu DumaStolicy.pl. Pragniemy zwrócić się do Was z gorącym apelem o pomoc w tworzeniu najbardziej aktualnego serwisu o Polonii Warszawa. Szczegóły znajdziecie w dalszej części posta.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Zbiórka na serwer

  1. Jeśli mogę zgłosić dwa słowa na temat zbiórki – proszę nie przechodzić obok. Duma Stolicy to nasza tuba informacyjna, redaktorzy poświęcają swój czas i często środki, aby ona funkcjonowała. Każdy grosz ma swoje znaczenie. Pamiętajmy, że rozwijamy się i w tym roku chcemy awansować – nasz kanał informacyjny będzie musiał sprostać większym wymaganiom. Koszta będą tylko rosły.
    Od siebie – wielkie dzięki Panowie Redaktorzy, że nie odpuszczacie.

  2. To przy okazji czy można dwie rzeczy dodać /zaktualizować na stronie (?):
    – tabele i terminarze wszystkich rozgrywek w jednym miejscu drużyn Polonii by nie trzeba było latać po innych serwisach. Obecna zakładka rozgrywki gdzie jest… Puchar Ekstraklasy… no nie pasuje gdy piszecie o DS, że jest najbardziej aktualnym serwisem. No sorry w tym aspekcie nie jest. Powinno być: tabela i terminarz: seniorów, seniorów MKSu, rezerw i juniorów starszych i młodszych – 5 rozgrywek w jednym miejscu. Wtedy będzie super.
    – kontakt na stronie do redakcji DS ze zbiorczym adresem @ całej redakcji by można było napisać chociażby o brakach na stronie bez pisania tu na forum wszystkich.

Dodaj komentarz