Marciniec testowanym zawodnikiem

Poznaliśmy personalia testowanego przez Polonię zawodnika. Jest nim 24-letni pomocnik – Piotr Marciniec, ostatnio grający w Pogoni Siedlce. Piłkarz wystąpił w dzisiejszym sparingu.

Pomocnik przygodę z piłką zaczynał w MKS-ie Kolbuszowa, a następnie występował w juniorskich drużynach UKS SMS Łódź. W seniorskiej piłce zadebiutował w barwach Stali Mielec, z którą awansował do I ligi. Po 3 sezonach na Podkarpaciu, Marciniec trafił do Pogoni Siedlce. W tym zespole był zawodnikiem pierwszego składu. Ogólnie pomocnik w swojej karierze rozegrał 80 m. w II lidze (5 bramek i 5 asyst) oraz 59 w I lidze (2 bramki). Marciniec to gracz środka pola, jak mówił w wywiadzie dla telewizji Pogoni, najlepiej czuje się na pozycji 8 i 10, ale może też grać na pozycji 6.

Źródło: własne/Bartosz Cabaj (Twitter)/transfermarkt.pl / fot. Pogoń Siedlce

Author: muchomor

1 thought on “Marciniec testowanym zawodnikiem

  1. Prośba o informację, co się dzieje z Mosiejko ? Kolejny mecz i nie ma go na boisku. Kontuzja ?
    Co do Marcińca – bardzo dobre wzmocnienie – młody jeszcze, a ograny już w wyższych ligach gracz – i to środka pola. Na pozycjach 6 i 8 mamy dwóch bardzo dobrych i efektywnych piłkarzy. Marciniec jest . będzie znakomitym uzupełnieniem na wypadek tfu, tfu kartek i kontuzji, a także zmian w trakcie meczu.

    Jestem pewien awansu do II ligi. !!

Dodaj komentarz