Pewna wygrana w sparingu z Pogonią Siedlce

Przebywająca na zgrupowaniu przygotowawczym w Siedlcach drużyna Polonii Warszawa pokonała występującą w drugiej lidze miejscową Pogoń Siedlce 3:1.

Patryk Paczuk

30.01.2020, Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa 1:3 (1:2)
bramki: Patryk Paczuk 18 (k), Marcinho 22, Rafał Kujawa 62

Polonia: (I połowa)  Bartosz Kowalczyk – Adam Pazio,  Kacper Górski, Jan Goliński,  Grzegorz Wojdyga – Wiktor Niewiarowski, Łukasz Piątek, Kacper Roguski, Marcinho, Daniel Smuga – Patryk Paczuk. (II połowa) Sławomir Abramowicz – Adam Pazio (77. Filip Kapela), Eryk Mikołajewski, Tomasz Wełna, Wojciech Chojczak – Junior Radziński, Łukasz Piątek (70. Rafał Parobczyk), Piotr Marciniec, Tomasz Andrzejewski, Kamil Słoma – Rafał Kujawa.

Źródło: własne / regiowyniki.pl / 90minut.pl/

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

3 thoughts on “Pewna wygrana w sparingu z Pogonią Siedlce

1. Bardzo budujące mentalnie drużynę zwycięstwo. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że runda wiosenna będzie należała do Polonii. Testowani zawodnicy pokazują się z dobrej strony, a Marcinho już strzela gola. Wielkie brawa dla zespołu i sztabu!

2. Stracona bramka na początku meczu to jakieś piłkarskie kuriozum. Poważna defensywa nie ma prawa tak tracić goli.
    Pogoń zrewanżowała się nam trzecim golem po przerwie – skoro tak i jest poziom II ligi to nie przezimujemy tam długo 🙂

3. Olo jak zwykle w formie. Bardzo się cieszę że wygrywamy z 2ligowcem. Tym razem boisko i pogoda były paskudne, jak to w styczniu. We wtorek sparing z 4ligowcem, będziemy trenować atak? Może nastrzelamy dużo goli?
    A środę z 1ligowcem i to będzie odpowiedź ile znaczymy. Mamy 2 jedenastki całkiem równe jakościowo – kiedy tak było?