6 thoughts on “Relacja z meczu z Sokołem

 1. Lekka przewaga dla nas, ale kontry Sokoła bardzo groźne.
  Niby technicznie jesteśmy lepsi ale u nich jest więcej siły.
  Z taką grą nie ma szans na awans. Ale ja przede wszystkim dostrzegam za mało szybkości a za dużo tiki-taki .

 2. Nie podzielam Twojej oceny. Z tego co oglądam widzę zaangażowanie i wolę wygranej. Chcieć to móc. Mamy przewagę, może mało klarowanych sytuacji, bo brak jest końcowego podania. Za dużo walki w środku pola, za mało szybkich akcji z pierwszej piłki po skrzydle. Czasem irytuje Słoma- to jego holowanie piłki, za dużo kiwek a za mało grania na jeden kontakt.
  Irytują też dryblingi naszych obrońców pod naszą bramką. Na szczęście bez konsekwencji.
  Leleń bezrobotny i niech tak zostanie do końca.
  Gracz I połowy – Tomek Wełna.

 3. Jedno jest pewne. Jeżeli dziś Polonia przegra lub zremisuje to Szymanek natychmiast po ostatnim gwizdku sędziego powinien zostać zwolniony z funkcji trenera pierwszej drużyny za nieudolność i brak umiejętności trenerskich

 4. Bardziej niż bardzo się cieszę, że moje życzenia się spełniły. Brawo Polonia!!! Słowa uznania dla DAWIDA LELENIA i TOMASZA WEŁNY. W ofensywie brawa dla Paczuka za wywalczenie karnego, dla niezawodnego Mosiejki i ambitnego Wyszkowskiego. Najważniejsze są trzy punkty i mniej istotne w jakim stylu. Dziękujemy całej drużynie i sztabowi za bardzo cenne zwycięstwo.

 5. Gratulacje dla trenera, całego sztabu i piłkarzy.
  Łatwo nie było, bo Sokół miał nóż na gardle i musiał dziś wygrać, aby myśleć jeszcze o górnej ósemce. Mecz walki, w którym to Polonia przeważała w pierwszej połowie, w pierwszym kwadransie drugiej połowy wręcz zdecydowanie, ale w ostatnim kwadransie cofnęła się oddając inicjatywę. Sokół wtedy miał po ogromnym błędzie Wełny i Pazia wielką potrójną szansę na wyrównanie, ale Wełna się zrehabilitował, a Leleń wybronił.
  Można narzekać na brak ilość czystych sytuacji z obu stron, ale my mieliśmy więcej akcji z których choć pachniało golem. Sokół nie wyglądał na zespół środka tabeli. Typowy mecz drużyn z czuba tabeli, w którym wygrał ten, który się wykorzystał podarowany błąd przez przeciwnika.

  W lepszych nastrojach będziemy przygotowywać się do walki o awans na wiosnę.

  Jeszcze raz gratulacje i podziękowania.

Dodaj komentarz