Podsumowanie tygodnia w wykonaniu juniorów

W minionym tygodniu spośród omawianych przez nas drużyn zagrały tylko zespoły u-17 i u-15 MKS-u Polonia Warszawa. Starszy zespół trochę niespodziewanie zremisował na wyjeździe z Ursusem Warszawa. Młodsi koledzy na wyjeździe pokonali Widzew Łódź.

U-17 Centralna Liga Juniorów: Ursus Warszawa – Polonia Warszawa 0:0 (0:0)

Polonia na mecz z Ursusem pojechała w dobrych nastrojach, po rozgromieniu 7:1 Znicza Pruszków. Biorąc pod uwagę, że nasza drużyna miała 12 pkt. przewagi nad rywalem, trzeba było polonistów uznać za faworytów. Niestety mecz zakończył się podziałem punktów. Polonia co prawda w pierwszej połowie trafiła do bramki, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Na szczęście strata punktów nie pozbawiła „Czarnych Koszul” pozycji lidera, bo drugi UKS SMS Łódź też zremisował – na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Największą sensacją był jednak wynik Legii, która zremisowała z ostatnim GKS-em Bełchatów. Dzięki temu Polonia na pewno nie spadnie niżej niż na 2 miejsce.

W przedostatniej kolejce poloniści zmierzą się u siebie z czwartą Jagiellonią Białystok. Rywal traci 9 pkt. przy jednym spotkaniu mniej rozegranym. W Białymstoku Polonia wygrała 2:1. Mecz odbędzie się w sobotę o 17:00.

U-15 Centralna Liga Juniorów: Widzew Łódź – Polonia Warszawa 0:2 (0:2)

W lepszych humorach z wyjazdu wracał zespół u-15. Drużyna Macieja Wesołowskiego pokonała w Łodzi 2:0 Widzew. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Dzięki wygranej nasza drużyna nie skończy sezonu na niższej pozycji niż piąta. Polonia może jeszcze wyprzedzić Znicz Pruszków, który ma tylko 1 pkt. więcej.

W niedzielę „Czarne Koszule” powinny bez problemu zdobyć 3 pkt. Na własnym boisku o 17:00 poloniści zagrają z ostatnią Olimpią Elbląg, która nie zdobyła jeszcze punktu. W pierwszym spotkaniu było 2:0 dla Polonii.

Author: muchomor

1 thought on “Podsumowanie tygodnia w wykonaniu juniorów

  1. Najpierw ataki na kobiety a teraz granie meczu z dwoma zawodnikami z objawami Covid w składzie – takie rzeczy tylko w klubie historycznie wspieranym przez reżim komunistyczny. Bynajmniej oczywiście nie chodzi o Polonię a o jej rywala zza miedzy …wtf!!!!

Dodaj komentarz