Expolonista apeluje o pomoc dla ciężko chorej siostry

Sebastian Pociecha, były obrońca Polonii, grający obecnie w Broni Radom apeluje o pomoc dla swojej ciężko chorej siostry Basi. Na początku września kobieta doznała wylewu śródczaszkowego i potrzebne są duże środki na powrót do zdrowia!

Sebastian Pociecha

 Na początku września jego 34 letnia siostra rodzona doznała wylewu śródczaszkowego. – Wybudziła się ze śpiączki farmakologicznej. Ma paraliż prawej strony, trudności z mówieniem i jedzeniem (jest karmiona sonda). Pomóżmy jej wstać! Basia od dawna choruje na epilepsje- ma guza w głowie. 4 lata temu przeszła ciężką operacje w Wielkiej Brytanii – guza udało się usunąć, niestety nie cały rok temu guz powrócił – los Basi nie oszczędza:( ma dopiero 34 lata! Basia ma wspaniała rodzinę dwójkę dzieci córkę 10 lat, syna 1,5 lat i kochającego męża. Basia ma dla kogo żyć! Potrzebujemy Waszej pomocy! Basię czeka kosztowna rehabilitacja. Proszę pomóżmy liczy się każda złotówka” czytamy na oficjalnej stronie zbiórki dla Basi.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz