Zaskakująca porażka Polonii II z Agape Białołęka

Po zeszłotygodniowej wygranej Polonii II z Mazurem Radzymin można było mieć nadzieję, że druga drużyna wróciła na właściwe tory. W niedzielę poloniści jednak znów przegrali. Nasza drużyna niespodziewanie uległa Agape Białołęka, która przed tą kolejką miała tylko 6 pkt, o 4 mniej niż Polonia II.

Batuhan Budak

Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie nasz zespół zdecydowanie przeważał (w całym meczu 10:2 w rożnych dla polonistów), ale to rywal strzelał gole. Najpierw w 56 minucie spory błąd popełnił nasz bramkarz, który za daleko wyszedł z bramki. Drugi cios przyszedł w doliczonym czasie, gdy Agape wyprowadziło skuteczną kontrą.

20.09.2020 r., Warszawa
Polonia II Warszawa – Agape Białołęka 0:2 (0:0)

Polonia II: Eryk Bandera – Filip Pyśniak, Damian Slyusarenko, Beniamin Weigl, Mateusz Smorczewski – Jowin Radziński, Kacper Żakowski Ż (69. Konrad Rowicki), Kacper Roguski (79. Sebastian Łojszczyk), Piotr Śledziewski (79. Kamil Pasik) –  Rusłan Koshil (58. Batuhan Budak Ż), Rafał Wroński.

Źródło: własne/ regiowyniki.pl

5 thoughts on “Zaskakująca porażka Polonii II z Agape Białołęka

1. Nierozumiem co sie dzieje z druga druzyna …wladze klubu powinny do tego tematu podejsc powaznie bo bez silnego zaplecza i miejsca dla ogrywania juniorow i zawodnikow z jedynki i tych po kontuzji niebedzie silnej jedynki…..wszyscy kibice to widza a wladze nic z tym. Nierobia i to jest niepokojace….

2. Wpadłem na chwilę na samą końcówkę tego meczu, więc o nim nie napiszę. Napiszę zatem o wielkiej radości zawodników AGAPE, którzy w szatni cieszyli się, jakby zdobyli mistrzostwo świata. I dobrze, bo pokonali wielką Polonię i to na jej terenie. Będą pewnie jeszcze długo o tym opowiadać.

I jeszcze dwa słowa o tym, co napisał wyżej Kamyk – dwójka nie istnieje sama dla siebie. Bo w takim razie nie byłaby nikomu do niczego potrzebna. Dwójka jest potrzebna pierwszej drużynie, aby dać grać zawodnikom, którzy w danym weekendzie nie wyszli na boisko. Takiemu na przykład Kowalczykowi, Wierzbowskiemu, Górskiemu, Radzińskiemu i innym, którzy do Radomska pojechali na wycieczkę. Także juniorom pukającym do pierwszej kadry, zawodnikom po kontuzjach, wykartkowanym itp.
    Dlatego ustalanie meczu z AGAPE w porze meczu w Radomsku jest bez sensu.

1. Zniknęła bo strona jest w przebudowie i II drużyna będzie mieć sesję zdjęciową profesjonalną i ujednoliconą jak ! drużyna.

Mam też nadzieję, że tak samo jak zakładka o nich pojawi się szybko tak szybko zmienią się wyniki jakie osiągają w swojej lidze. Z większością rywali z góry tabeli już grali jeśli szukać jakiegoś pocieszenia.