Pucharowa środa

Przed kibicami Polonii kolejna środa z występami polonijnych zespołów w rozgrywkach warszawskiej fazy Pucharu Polski. W IV rundzie zagrają trzy polonijne zespoły, ale niestety tylko jedno spotkanie zostanie rozegrane na bocznym boisku na Konwiktorskiej.

Ząbki (ul. Juliusza Słowackiego 21), godz. 16:00: Legion Warszawa – Polonia II Warszawa

Najpierw do boju staną zawodnicy Polonii II Warszawa. Nasza drużyna zagra o 16:00 na wyjeździe z Legionem Warszawa. Druga drużynę trzeba uznać za faworyta. Rywal gra w B-klasie i po 3 kolejkach zajmuje 12 miejsce z zaledwie 3 punktami. W ostatniej kolejce Legion uległ 1:7 Koronie Jadów.

Mateusz Dudek, Piotr Stańczuk

Kobyłka (ul. Napoelona), godz. 20:15: Wicher II Kobyłka – MKS Polonia Warszawa u-19

Duże szanse na awans ma także zespół u-19 MKS-u. Lider Ekstraligi Mazowieckiej zagra na wyjeździe z drugą drużyną Wichru II Kobyłki. Przeciwnik występuje w B-klasie i po 5 kolejkach zajmuje 5 miejsce. Rywal zdobył 9 pkt. w 4 spotkaniach.

***

Saharagodz 20:30: Polonia Warszawa u-19 – Błyskawica Warszawa

U siebie zagra tylko zespół u-19 z akademii Polonii Warszawa S.A. Młodych polonistów czeka jednak ciężkie zadanie. „Czarne Koszule” zagrają z Błyskawicą Warszawa. Przeciwnik zajmuje 5 miejsce w A-klasie z 9 punktami na koncie.

Źródło: własne / 90minut.pl / ws.waw.pl

Author: muchomor

10 thoughts on “Pucharowa środa

 1. Ciekawie patrzę na zespół MKS U-19, który drugi Wicher powinien zdmuchnąć niczym świeczkę na wietrze. Ciekawość wynika przede wszystkim z oczekiwania na zmierzenie się w kolejnej rundzie z zespołem z czwartej ligi.
  Będziemy wtedy wiedzieli co są warci ci chłopcy. Oby się okazało, że wiele.

 2. Olo jezeli ci chlopcy zagraja wyrownany mecz z 4 ligowcami …to bedzie potwierdzeniem o zlej selekcji rezerwowych zawodnikow w jedynce ktorzy nie daja rady slabym druzynom z dolu tabeli okregowki…i dyskusja a temad selekcji zostanie zamknieta ….

 3. Każdy pracuje żeby coś osiągnąć… będziemy bali narybek, ale to długa droga i żeby kilka meczy mówiło o talencie tak nie… musi być błysk, walka i chęć żeby zagrać w pierwszej drużynie… selekcja jest prowadzona prawidłowo… pokud ktoś ma wątpliwości zapraszam do dyskusji osobiście…

 4. Musimy się zaspokoić Wiktorem w pomocy i może czasami z przodu… ciężko się kontraktuje jak nie wiadomo co i jak będzie – myślę z virem… kto ma podpisane ten nie bardzo chce się ruszać, bo ma pewną kasę jakby co… mamy 21 dni… zobaczymy…

  1. Janiu przecież okienko na transfery jest już zamknięte z końcem sierpnia… ( czy się mylę? Ale wydaje mi się, że tak właśnie jest)

   Możemy już tylko pozyskać wolnego zawodnika i tak też będzie 🙂

Dodaj komentarz