Zapowiedź weekendu Polonii II i seniorów MKS-u

Oczekując na weekend nagle pojawiła się informacja o odwołaniu spotkania Ruchu Wysokie Mazowieckie z Polonią Warszawa ze względu na pozytywny wynik koronawirusa u jednego z członków sztabu szkoleniowego Ruchu. Wygłodniali sportowych emocji będą musieli zaspokoić się spotkaniami rezerw i seniorów MKS-u Polonii Warszawa.

Grzegorz Siedlecki

Polonia II Warszawa

Po 6 meczach nasz zespół ma tylko 6 pkt na koncie. W najbliższej kolejce poloniści zagrają z sąsiadem z tabeli – Hutnikiem II Warszawa. Rywal z 1 pkt. więcej plasuje się pozycję wyżej od Polonii II. W minionej kolejce Hutnik II wygrał 5:2 z Mazurem Radzymin. Na razie rywale potrafią wygrywać tylko na własnym boisku, a mecz z „Czarnymi Koszulami” odbędzie się na Saharze. Początek w niedzielę o 16:00. W związku z przełożeniem meczu Polonii, w drugiej drużynie prawdopodobnie zagra cała młodzież, trenująca z pierwszym zespołem.

MKS Polonia Warszawa

W najbliższej kolejce Polonia zagra na wyjeździe z Walką Kosów, w niedzielę o 15:00. Rywal na razie radzi sobie słabo w A-klasie. W trzech spotkaniach zdobył tylko 1 pkt.

Author: muchomor

Dodaj komentarz