Babiński i Dobek-Pietrowski znaleźli nowe kluby

Chwilę po znalezieniu informacji o nowym klubie Aleksa Silskiego, udało nam się ustalić gdzie jesienią będą występować byli zawodnicy warszawskiej Polonii: Wiktor Babiński Tom Dobek-Pietrowski.

Wiktor Babiński

Babiński będzie miał okazję zagrać z klubem Silskiego (Gwardia Koszalin). Wychowanek Victorii Koronowo przenosi się w rodzinne strony. Będzie występował w Pomorzaninie Toruń. Jego nowy klub z dorobkiem 1 punktu zajmuje po czterech kolejkach 18 miejsce w tabeli III ligi grupy II.

Obrońca przychodził do Polonii z rezerw Arki Gdynia w 2018 roku. W ciągu swojej dwuletniej przygody rozegrał 30 spotkań dla klubu z K6. W jednym meczu, z Huraganem Morąg, wpisał się na listę strzelców.

Tom Dobek-Pietrowski

Z kolei Dobek-Pietrowski znalazł zatrudnienie w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki (lider naszej grupy III ligi). Defensywny pomocnik przez większość swojego pobytu w Polonii grywał w rezerwach. Jedyny mecz w III lidze wychowanek Fortuny Düsseldorf 1895 rozegrał wiosną przeciwko stołecznemu Ursusowi.

Do tej pory nie udało nam się ustalić gdzie zagrają Juliusz Koprowicz Adam Niemyjski

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Babiński i Dobek-Pietrowski znaleźli nowe kluby

 1. Mała errata do statystyk Babińskiego.
  Nie tylko strzelił jednego gola, ale także jest strzelcem dwóch swojaków w jednym meczu. Nie pamiętam z kim graliśmy, ale dwa swojaki w jednym meczu, w jednej połowie, w identycznej sytuacji stały się faktem. I pewnie wyłącznie z tego powodu będziemy pamiętać, że ktoś taki w ogóle u nas był.

  O Dobku nic nie można powiedzieć, bo nawet swojaka nie zapakował.

  1. Chyba z Wasilkowem

   Jak typujecie Legionovię?
   Ja stawiam na 2:1 dla nas. Paczuk i Smuga

Dodaj komentarz