W środę liga okręgowa i mecze pucharowe [aktualizacja]

W środę sporo emocji czeka polonijnych fanów niższych lig. Tego dnia rozegrana zostanie kolejna kolejka ligi okręgowej, a oprócz tego do gry wejdą polonijny zespoły, występujące w warszawskiej fazie Pucharu Polski.

Krystian Ambroziak

Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się spotkanie Polonii II, które będzie też jedynym meczem rozgrywanym przy K6. Nasz zespół o 19:30 zmierzy się z Dębem Wieliszew. Rywal bardzo udanie rozpoczął rozgrywki, po 2 meczach ma 6 pkt. na koncie. Nasz zespół będzie miał ciężkie zadanie, ale na pewno będzie chciał zrehabilitować się po przegranym spotkaniu z Legionovią II Legionowo. W zeszłym sezonie Polonii Dąb leżał. Zespoły mierzyły się ze sobą 2 razy w Wieliszewie – raz w ramach rozgrywek pucharowych i raz w lidze okręgowej. Oba spotkania wygrała Polonia II 3:0.

Niestety nie odbędzie się natomiast, bardzo ciekawie zapowiadające się domowe spotkanie MKS-u Polonia Warszawa z KTS-em Weszło – rywal wycofał się z rozgrywek. Poloniści zagrają jednak w Pucharze, KTS zastąpi Cuevos F.C. Klub został założony w tym roku. Spotkanie odbędzie się w Starych Babicach.

Drugi zespół MKS-u zagra na wyjeździe z Pogonią III Grodzisk Mazowiecki. Drużyna ta został powołana na rozgrywki pucharowe. W pierwszej rundzie zespół utworzyli zawodnicy z rocznika 2004, którzy pokonali 6:2 Oldobyów Orły Zielonka.

Również w delegacji zagra zespół juniorski Polonii Warszawa S.A. Młodzi poloniści też będą rywalizować z drużyną zorganizowaną na potrzeby Pucharu – Młodą Ochotą Warszawa. W pierwszym spotkaniu rywal wygrał walkowerem.

Środa 12.08.2020

17:30, Grodzisk Mazowiecki (Puchar): Pogoń III Grodzisk Mazowiecki – MKS Polonia Warszawa (juniorzy)

19:30, Sahara (liga okręgowa): Polonia II Warszawa – Dąb Wieliszew

20:00, Stare Babice (Puchar): Cuervos F.C – MKS Polonia Warszawa (juniorzy)

Aktualizacja: Juniorzy Polonii Warszawa S.A zagrają jednak w czwartek

Czwartek 13.08.2020

17:30, Warszawa – ul. Obrońców Tobruku (Puchar): Młoda Ochota – Polonia Warszawa (juniorzy)

Źródło: własne/ 90minut.pl/ Dada6 (Twitter)

Author: muchomor

Dodaj komentarz