Motor Lublin ogrywa Polonię w potencjalnie ostatnim sparingu

Polonia przegrała dziś w, prawdopodobnie, ostatnim meczu sparingowym letniego okresu przygotowawczego przed wymagającym sezonem III ligi, z beniaminkiem II ligi, Motorem Lublin.

31 lipca 2020, 13:30 – Lublin (boczne boisko Areny Lublin)
Motor Lublin – Polonia Warszawa 1:0 (1:0)

Polonia Warszawa: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartosz Kowalczyk – Grzegorz Wojdyga, Jowin Radziński, Kacper Górski, Jan Goliński, Adam Pazio, Damian Mosiejko, Marcin Szymczak, Łukasz Piątek, Mariusz Wierzbowski, Tomasz Andrzejewski, zawodnicy testowani.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Motor Lublin ogrywa Polonię w potencjalnie ostatnim sparingu

 1. Przegrany sparing nie dziwi. W naszej drużynie grało 5 obrońców i jeden defensywny pomocnik. Nic to nie dało – i tak bramka stracona. Natomiast zero bramek zdobytych. Nie mogło być inaczej, bo nie mamy ataku. Zero napastników to i zero na liczniku.
  Jest 18 letni śr. napastnik Kamil ODOLAK w Escoli Varsovia, która świetnie szkoli młodzieź. Sięga po nich ekstraklasa. Jednak nas sztab nie jest zainteresowany tymi graczami. A są za miedzą i nie trzeba daleko jechać żeby popatrzeć, jak grają.

  1. Z przodu ustawienie typowo z dupy. Nie wiadomo kto kim był. Wierzba wysuniętym napastnikiem ? Odważne rozwiązanie. A Piątek za jego plecami jako 10-tka ? Śmiało rzekłbym gdyby nie świadomość, że na te nominalne pozycje nie ma innych ludzi. Tak jak wciąż nie mamy prawego skrzydłowego.

  2. Wątpię, żeby wszyscy wymieni z imienia i nazwiska zagrali dzisiaj razem. Myślę, że byli wymieszani w 1 i 2 połowie z testowanymi.

 2. Super wiadomość dla nas. Adam Mójta nie przedłużył kontraktu z Pogonią Siedlce (info z portalu 90minut.pl). Teraz tylko czekamy w Warszawie na podpisanie kontraktu. Polonia rośnie w siłę!

  1. Tylko czy to nie kolejny defensywny pomocnik ? I to w wieku Chrystusowym ?

  2. Skrzydłowy, w minionym sezonie 5 bramek i 9 asystent – najlepszy asystent w Pogoni i 1 miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej. Raczej jednak do nas nie przyjdzie.

Dodaj komentarz