Więcej Sii Polska w Polonii Warszawa

Od kilku tygodni trwają zmiany w Polonii. Poza ruchami transferowymi, które obserwujemy w kadrze pierwszego zespołu, wzmocnieniu uległy struktury klubu. Poza dyrekcją sportową (Piotr Kosiorowski) i akademii (Przemysław Szabat) oraz znanym z poprzednich lat Alexem Malczukiem (dyrektor klubu) poznaliśmy obsadę kolejnych dwóch stanowisk.

Grégoire Nitot

Marketingiem i komunikacją ma zająć się Michał Rydz, natomiast kwestie prawne nadzorować będzie Sebastian Myszczyński. Obaj będą łączyć obowiązki między Sii Polska i Polonią. W Sii Rydz jest zastępcą dyrektora ds. marketingu i wsparcia sprzedaży oraz fanem Widzewa Łódź. Możemy mieć tylko nadzieję, że będzie w stanie przy K6 stworzyć podobną modę na Polonię jak wspomniany klub z Łodzi.

Myszczyńskiego możecie kojarzyć z niusów dotyczących przejęcia akcji hrabiny Krystyny Bnińskiej-Jędrzejowicz Lucjana Siwczyka przez Grégoire’a Nitota. Radca prawny związany jest z firmą branży IT od blisko 10 lat. Warto dodać, że od sierpnia jest prokurentem Sii.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

15 thoughts on “Więcej Sii Polska w Polonii Warszawa

 1. Nie wierzę, że doczekałem normalnych czasów.
  Że wszystko zmierza do normalnych struktur i procedur, że ten klub nie jest powieszony na dobrym humorze jakiegoś krezusa, albo innego budowniczego wizjonera.

  Teraz ruch należy do nas kibiców – naszym OBOWIĄZKIEM jest przychodzenie na stadion. Musimy zacząć od trzech tysięcy i ta liczba ma się zwiększać. Nie może być tak, że Pan Nitot wciąż ładuje swoje pieniądze w klub. Na początek my kibice odciążajmy go. Trzy tysiące kibiców na każdym meczu x 20 zł za bilet daje 60 tysięcy przychodu z każdego meczu. Dwa mecze w miesiącu da 120 tysięcy minus oczywiście koszty.

  Większe przychody to lepsi gracze, to …. szybszy awans 🙂

  1. Uważam, że szkoda fatygi na wiele wersji biletów. 20 zł nie majątek, ale bez ulg.
   Za to bezpłatne dla emerytów i dzieci jeśli przychodzą z rodzicami.

  2. W takim razie celujesz w frekwencję około 4000 tysięcy (doliczyłem lekko tych emerytów i dzieci jako 1000). Według mnie niestety na dzień dzisiejszy nieosiągalne.

  3. Co to jest za frekwencja 4 tysiące widzów w ogromnej wielomilionowej aglomeracji miejskiej ?
   Na Radomiaka w Radomiu tyle ludzi przychodzi.
   To nie jest nic wygórowanego i niebotycznego. Oczywiście marazm nas przyzwyczaił do czegoś innego, ale idą nowe dobre czasy.

 2. Bilety po 20 zł to trochę za mało.
  Może w przysłowiowym Radomiu to jest cena adekwatna do kosztów ale napewno nie w Warszawie.

  Drogi kibicu chcesz mieć drużynę która walczy o wysokie cele i ma dobrych piłkarzy to płać za bilet godziwe pieniądze.

  1. Chyba z tydzień, czy dwa temu to zmieniono. Ja myślę pozytywnie i wydaje mnie się że nie tak dawne śladowe ilości osób na naszych meczach odeszły bezpowrotnie

 3. Olo dobrze gada
  Słuchajcie- tyle czasu było wujowo i tak długo żeśmy czekali aż nasz los się odmieni, że teraz kurna bez wymówek, trzeba zaangażować się na miarę swoich możliwości i po prostu dać wsparcie.
  Chciał bym by wrócił klimat, który był po spadku, ten entuzjazm i .. wola mocy 😉
  Gadajcie ze znajomymi, nagabujcie nowych ludzi, twórzmy fajną rodzinną atmosferę i rośnijmy powolutku w siłę.

Dodaj komentarz