Polonia testuje Roguskiego z juniorów Ząbkovii [aktualizacja]

Cały czas trwają poszukiwania młodzieżowców do drużyny Polonii. Dyrektor sportowy klubu Piotr Kosiorowski wraz z trenerem Wojciechem Szymankiem nie ograniczają się tylko do sprawdzania zawodników akademii MKS-u Polonii Warszawa.

Jednym z testowanych juniorów jest Maciej Roguski (rocznik 2004) z Ząbkovii Ząbki. Ofensywny zawodnik w ostatnim sezonie wystąpił w 8 spotkaniach zespołu U-16 Ząbkovii w Ekstralidze Mazowieckiej, wszedł też raz z ławki w meczu drużyny U-17.

Jak się okazało Polonia testuje jednak zawodnika ze starszego rocznika – Kacpra Roguskiego, który występował w minionym sezonie w zespole u-17 Ząbkovi Ząbki. Dla tej drużyny jesień była bardzo udana. Ząbkovia wygrała Ekstraligę Mazowiecką, ale w barażach o CLJ u-17 musiała uznać wyższość GKS-u Bełchatów. Roguski wystąpił w 13 spotkaniach i strzelił 6 goli.

Źródło: własne/ laczynaspilka.pl

 

Author: muchomor

2 thoughts on “Polonia testuje Roguskiego z juniorów Ząbkovii [aktualizacja]

  1. Szuka się młodzieżowców bez skutecznie. Nie wiedzieć czemu sztab nie zainteresował się młodym narybkiem Escoli Varsovia. Ostatnio dwa transfery do ekstraklasy. W kadrze U-19 jest młody 18 letni środkowy napastnik Kamil ODOLAK (1,86 m wzrostu). W 14 meczach zdobył 4 bramki. Bardzo rozwojowy. Tylko na długie testowanie to już nie ma czasu, bo 3 liga rusza 8 sierpnia. Zawodnik ma menadżera i kontakt jest łatwy.

Dodaj komentarz