Polonia pożegnała się z Dobkiem i Worachem

Dowiedzieliśmy się o kolejnych rozstaniach w seniorskiej drużynie Polonii. W sezonie 2020/21 nie zobaczymy w kadrze Toma Dobka-Pietrowskiego Karola Woracha. Klub postanowił nie przedłużać wygasających w lipcu kontraktów.

Karol Worach i trener Wojciech Szymanek

Worach podobnie jak Dobek Pietrowski rozegrali w zeszłym sezonie jedno wiosenne spotkanie z Ursusem Warszawa (0:0). Stoper rozegrał cały mecz, natomiast młody defensywny pomocnik pozyskany z niemieckiego BV 04 Düsseldorf w 52 minucie został zmieniony przez Marcina Szymczaka. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Woracha testuje Legionovia Legionowo.

Wyjaśniły się losy Kacpra Wasilewskiego, który na początku czerwca dostał „zielone światło” na poszukiwanie nowego klubu. Młody pomocnik, który w poprzednim sezonie rozegrał dla Polonii 11 meczów (zdobył gola w spotkaniu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki) został wypożyczony na rok do beniaminka III ligi, Błonianki Błonie.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Polonia pożegnała się z Dobkiem i Worachem

Dodaj komentarz