Remis ze Świtem Szczecin

W prawdopodobnie przedostatnim sparingu tego lata Polonia pierwszy raz zremisowała. Choć nasz zespół do przerwy prowadził 2:0, spotkanie ze Świtem Szczecin ostatecznie skończyło się remisem 2:2.

Mariusz Wierzbowski

25.07.2020 r., Uniejów
Polonia Warszawa – Świt Szczecin 2:2 (2:0)
bramki: testowany, Mariusz Wierzbowski

Polonia: Bartosz Kowalczyk – Adam Pazio, Jan Goliński, Kacper Górski, Grzegorz Wojdyga – testowany, Damian Mosiejko, Mariusz Wierzbowski, Marcin Szymczak, Tomasz Andrzejewski – testowany. Grali także: Dawid Leleń, Jowin Radziński, testowani.

Źródło: własne/ Klub Sportowy Świt Skolwin – Szczecin (FB)/ Polonia Warszawa S.A. (FB)

Author: muchomor

11 thoughts on “Remis ze Świtem Szczecin

  1. Jak dla mnie cenny wynik, zwłaszcza że wciąż gramy nie optymalnym składem. Kiedy zagra Piątek, Smuga i Parobczyk razem wtedy można mówić o naszej sile. Marzy mi się 1 Sierpnia sparing o 18.00 na K6 tuż po uroczystości Powstańczej. Ale kto w klubie o tym pomyśli?

  2. Miał być zorganizowany mały turniej na narodowym… myślało się o 6 warszawskich klubach (Hutnik, Olimpią, Legia, Agrykola, Polonia i ktos z Pragi) miało być bez klubowych barw i ogólnie pikników… nikt nie czuł się zagrożony i wystraszony… niestety po dziwnych komentarzach (naszych kibiców) i paru mailach Polonia została wycofana z planu rozgrywek… wydaje mi się, że organizatorzy później zrezygnowali z pomysłu… Dlaczego…? szkoda, bo fajny pomysł… może koniecznie byśmy wyszli z tej głębokiej jamy… Hutnik i reszta się nie bała… nic, bylo minęło…

    1. Mi, jako piknikowi, bardzo podoba mi się pomysł na taki turniej. Niemniej jestem też realistę i nie wierzę, że to by się udało zrobić przy polskim klimacie kibicowskim.

    2. No szkoda, miał być jeszcze Real Madryt, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem

  3. Pierwsza połowa – bajka. Już dawno nie było tak grającej Polonii. Druga rozluźnienie i bramki za darmo ale końcówka dla nas. Jest moc . A jeszcze paru mocnych grajków pewnie dojdzie. Więc wielki optymizm 🙂

Dodaj komentarz