Górski kolejnym wzmocnieniem na K6

Oficjalny profil klubu poinformował o kolejnym wzmocnieniu. Jest nim Kacper Górski, który rozpoczynał swoją karierę w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Później występował m.in. w Powiślance Lipsko, Elanie Toruń, Wiśle Sandomierz czy Legionovii Legionowo. W zakończonym niedawno sezonie III ligi, 26-letni obrońca rozegrał dziewięć spotkań i strzelił jednego gola w barwach KKS Kalisz.

Na profilu klubu można przeczytać krótki wywiad z nowym obrońcą [link]

Author: Sowa-EG

W kilku słowach. Wielbiciel węgierskiego wina oraz budapesztańskiej secesji. Uwielbia Kresy, szczególnie Lwów i Wilno. Niegardzący polskim piwem z niewielkich, niezależnych browarów (kraft). Próbujący swoich sił w domowym browarnictwie pod marką "Ukryta Sowa". :-)

9 thoughts on “Górski kolejnym wzmocnieniem na K6

  1. Ale wzmocnienie…..Powiślnka- okręgówka,Wisła -ten sam poziom co my, Legionovia-mimo że druga liga to jednak też to samo co my.Jedynie Elana druga liga. Koleś wygląda na silnego fizycznie a na tym właśnie opiera się każdy sport. . Mimo wszystko życzę powodzenia i witamy na K6

  2. No widziałem parę CV na stole, pozostało to przedyskutować… jest kilka „znanych” nazwisk… jeden pan nam odmówił wczoraj, ale inny czeka – taki „wąsaty” 🙂 może wypali… Igor się w czwartek pytał – czy jak petarda to Ramos może 🙂 Odpowiedzieliśmy – może 😉 (dla miej kumatych to jest żart, żeby nie wypisywali że Sergio miał grać u nas)… do 15.08. już chwilka… w górę serca …

Dodaj komentarz