Zbiórka na leczenie wiernej polonistki!

Na pewno większość z Was zna Olę z naszych trybun, wyjazdów, wielu kibicowskich akcji. Na Polonię Ola zaczęła chodzić jeszcze jako nastolatka i od tamtej pory oddała jej swoje serce. Ola od początku była aktywna w życiu kibicowskim, jej działalność nie ograniczała się do chodzenia na mecze, wyjazdów, ale można była na nią liczyć w każdej aktywności, która promowała i budowała naszą Polonię.

Wielu z nas wielokrotnie udzielała pomocy prawnej. I nawet, teraz, pomimo ogromnych problemów ze zdrowiem, nie zapomniała o Polonii – Ola jest jedną z inicjatorek powstania Stowarzyszenia Społeczności Polonii Warszawa „Czarne Koszule”. Ola nigdy nie zawiodła Polonii, kibiców – tym razem to ona potrzebuje naszej pomocy, więc nie możemy jej zawieść!

Ola od lat choruje na wiele przewlekłych chorób, które utrudniają jej normalne funkcjonowanie. Ostatnio jej stan znacznie się pogorszył. Lekarze z Barcelony dali jej nadzieję na uratowanie, jednak potrzebne są na to duże środki. Dlatego teraz mamy szanse zrewanżować się Oli za całą pomoc! Wpłacajcie na stronie fundacji, liczy się każda złotówka – nie oszczędzajcie, bo niewiele zostało wśród nas tak bezinteresownych osób z wielkim polonijnym sercem.

Dzisiaj wieczorem zaczną też pojawiać się licytacje, z których zysk będzie przeznaczony na leczenie Oli. Bierzcie w nich udział i udostępniajcie, aby udało się zebrać niezbędne do leczenia Oli środki.

Pomóżmy Oli powrócić na nasze trybuny!Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz