Olczak odbuduje boisko przy ul. Waldorffa

Twórca serii „Skarby Miasta” Adam Drygalski poinformował o tym, że były piłkarz Polonii Sebastian Olczak przygotowuje się do renowacji zapomnianego boiska przy ul. Waldorffa, kojarzone głównie ze szkołą trenerów MZPN.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Olczak odbuduje boisko przy ul. Waldorffa

  1. Pan Sebastian to w sumie jeszcze młody piłkarsko człowiek, ale może stawia sobie już nne cele niż wieczne koanie w piłkę na amatorskim poziomie.

    Zadanie, którego się podejmuje jest trudne – dużo trzeba włożyć na początku, a zwrot nakładów będzie postępował wolno. Osobiście życzę powodzenia – odwagi i wytrwałości.

  2. Super inicjatywa …a jak to prawnie wyglada mozna tak sobie zagospodarowac i potem uzywac zaniedbane tereny…..
    Swoja droga mize wladze miasta jak w lodzi by zbudowaly osrodek treningowy dla wszystkich Warszawskich klubow zeby mialy gdzie trenowac ….w lodzi bylo mozna to i Warszawie tez …..ciekaw jestem gdzie sa miejskie tereny na peryferiach gdzie mozna wybudowac minimum z 10 boisk …czy wogle miasto ma takie tereny….wiem ze nad wisla jest duzo terenow nie zagospodarowanych… jakis wal przeciwpowodziowy …. przeksztalcic ze to nie zalewowe tereny wisly itp itd tylko czy to sie da zrobic moze w innym miejscu ….ktos sie orientuje o takich terenach i jak prawnie to wyglada….kiedys kolo stadionu Narodowego na bloniach bylo kilka boisk liga szustek ….teraz to za atrakcyjne tereny pewnie sa ale peryferia….

Dodaj komentarz