Sesja z Grégoirem Nitotem

Chcielibyśmy Was zaprosić do ostatniego materiału związanego z Grégoirem Nitotem z majowego dnia z prasą. Autorem galerii zdjęć jest Tadeusz Robaszyński-Janiec. Sesja dostępna tutaj.

Grégoire Nitot

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Sesja z Grégoirem Nitotem

 1. Nasz dobrodziej wydaje się tak pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. A u nas najczęściej każdy jest taki smutny, patrzy nieufnie na innego, węszy podstęp. Sam kurcze taki jestem.
  Oby go nie zawiedli ludzie, którym zaufa i my kibice – dajmy kredyt zaufania.
  Choć ja się upieram – awans do II ligi w rok. A potem już na spokojniej.

  1. Racja. Myślę, że kluczową kwestią dla relacji prezes-kibice będzie awans lub jego brak w następnym sezonie.

 2. Wszystko wyglada super ..
  To teraz kiedy wywiad z wlodazami miasta …to by dalo odpowiedz czy miasto bedzie pomagac czy glowa w piasek i wymijajace odpowiedzi….da sie taki wywiad przeprowadzic….teraz kiedy ze strony Poloni wszystko jest uregulowane ..karty zostaly odkryte przez wlasciciela to czas na miasto …tak jak w lodzi zrobili…..tszeba naciskac miasto nie moze byc tak ze cisza……a miesiace lata leca…

  1. Władze miasta chyba stoją na stanowisku, że oni to by chcieli, ale kryzys, kolanowirus i kurde piniędzy ni ma, więc panie za dwa lata wrócimy do tematu.

 3. mam nadzieję ze facet będzie miał jak najmniej problematycznych sytuacji.
  rozumiem sportowa rywalizacja ale oby sprawy pozaboiskowe tym razem ułożyły się po myśli Polonii,
  przy kimś kto chce łożyć hajs na kopaną miasto powinno zrobić wystarczająco by mu ułatwić odarcie do momentu kiedy będzie można przestać dokładać a znacząc funkcjonować i oddawać miastu pieniądz.

Dodaj komentarz