Piotr Sonnenberg na treningu pierwszej Polonii

Podopieczni Wojciecha Szymanka trenują obecnie na warszawskim Marymoncie. W rozmowie z nowym asystentem Łukasz Staszczak przyznał, że przed piłkarzami Polonii jest kilka sparingów.

Póki co okienko transferowe jest zamknięte, ale „Czarne Koszule” sprawdzają kandydatów do zespołu. Dyrektor sportowy Polonii, Piotr Kosiorowski sprawdza talenty akademii pod kątem przydatności do pierwszego zespołu.

Piotr Sonnenberg

Dziś w zajęciach pierwszego zespołu uczestniczył wychowanek akademii MKS-u Polonii Warszawa: Piotr Sonnenberg z rocznika 2003. Sonnenberg jest skrzydłowym, ale może także występować jako napastnik. Do MKS-u trafił podobnie jak Jakub Kisiel i Daniel Pik z Nadnarwianki Pułtusk.

W poniedziałek na zajęciach prawdopodobnie zawitają zawodnicy starszego rocznika akademii Jakub Kotko (lewy obrońca) i Jakub Szymański (prawy obrońca), którymi według naszych ustaleń interesują się kluby z wyższych lig. Pierwszy zespół zainteresowany jest także Wiktorem Niewiarowskim (skrzydłowy), który na razie leczy kontuzję stopy.

Według ustaleń Spółki i MKS-u pierwsza drużyna ma mieć pierwszeństwo w pozyskaniu zdolnej młodzieży.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Piotr Sonnenberg na treningu pierwszej Polonii

  1. Raczej bym powiedział że to skrzydłowy/ofensywny pomocnik a nie skrzydłowy/napastnik. W każdym razie oby mu się udało. Duży talent, hiszpański styl gry. Jedyny jego problem to warunki fizyczne.

Dodaj komentarz