Nabór do redakcji DS

Po pojawieniu się nowego właściciela środowisko polonijne znów uwierzyło w szanse na poprawę. W związku z tym DS pragnie zaktywizować chętnych, który mają smykałkę dziennikarską, ale do tej pory nie mieli okazji się spróbować.

Obecnie poszukujemy osób, które mogłyby z nami współpracować jako newsmani, a może w przyszłości reporterzy. Czym to się różni? Newsman artykułu w necie potrafi wyciągnąć to co ciekawe i przedstawić czytelnikom. Reporter wychodzi w teren i tworzy własne materiały (nie mylić z felietonistą, którego też możemy przyjąć!).

W związku z tym, że większość pracy w dumastolicy.pl odbywa się w weekendy, poszukujemy przede wszystkim osób mogących poświęcić naszemu serwisowi trochę czasu w tygodniu, wpaść na trening, przeprowadzić jakąś rozmowę i od czasu do czasu coś skrobnąć.

Szukamy zapaleńców naszego klubu, którzy chcą wespół z nami, starymi wygami dać trochę radości kolegom po szalu. Jeśli potrafisz porozumiewać się po polsku (w piśmie i mowie), to wyślij do nas próbkę swoich możliwości (redakcja@dumastolicy.pl). Możliwe, że DS czeka właśnie na Ciebie!

Reasumując rekrutujemy na stanowiska:

  • newsman;
  • reporter;
  • felietonista.

Ps. Grafika też chętnie przyjmiemy, ale nic na siłę 😉

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz