Pazio i Wichtowski w kręgu zainteresowań Polonii?

Pojawiają się pierwsze informacje dotyczące przyszłych ruchów transferowych Polonii. Szymon Mierzyński ze „Sportowych Faktów” stwierdził, że w orbicie zainteresowań „Czarnych Koszul” znalazł się Adam Pazio i Maciej Wichtowski.

O sprawie Pazio pisaliśmy jakiś czas temu. Sam piłkarz twierdził, że czeka na telefon z K6 i bardzo chętnie rozważyłby przejście do drużyny kierowanej przez Wojciecha Szymanka.

Wichtowski to wychowanek poznańskiej Warty. Środkowy obrońca (może występować także na pozycji prawego obrońcy) w swojej karierze zwiedził kilka klubów I i II ligowych. Grał dla Radomiaka Radom, Wigier Suwałki i Pogoni Siedlce. Na poziomie I ligi rozegrał prawie 180 spotkań. Zdobył też kilka bramek.

W minionym sezonie reprezentował barwy III-ligowej Kotwicy Kołobrzeg. Rozegrał 17 spotkań i zdobył 3 gole.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Pazio i Wichtowski w kręgu zainteresowań Polonii?

  1. Możemy to traktować jako uzupełnienie kadry, zawodnikami na poziomie III ligi, żeby wypełnić luki kadrowe po okręgówkowym zaciągu pana Kaluby sprzed aktualnego sezonu.
    Żeby realnie walczyć o awans, musimy jednak wzmocnić się paroma piłkarzami z wyższych lig.
    Wszyscy czekają na wielki come-back Pieczary, pytanie kto razem z nim?

  2. Jesli sa w gazie czemu nie …ale czemu grali na 4 poziomie rozgrywkowym jak sa w gazie….
    Ja ufam Prezesowi reguly jak w business sa proste zalatwicie dobrych zawodnikow klub pojdzie do gory w razem z nim jesli nie to wy tez nie….mysle ze wszyscy o tym wiedza i tu niebedzie ze koledzy czy byli gracze tu beda decydowac umiejetnosci w czasie terazniejszym a nie to co bylo…..

Dodaj komentarz