Porażka Polonii II na koniec przygotowań

W ostatnim sparingu Polonia II przegrała 1:2 z Huraganem II Wołomin. Rywal zajmuje 5 miejsce w A-klasie, ale wczoraj był poważnie wzmocniony zawodnikami pierwszej drużyny, która rundę jesienną zakończyła na 2 miejscu IV ligi. Jedyną bramkę dla „Czarnych Koszul” zdobył Przemysław Szabat.

Przemysław Szabat

Niestety kontuzja Marcina Tomczykowskiego okazała się poważniejsza, niż początkowo się wydawało. Zawodnik dwa tygodnie temu wrócił do treningów, ale zagrać będzie mógł najwcześniej w maju albo czerwcu.

07.03.2020, Wołomin
Huragan Wołomin – Polonia II Warszawa 2:1 (0:1)
bramka: Przemysław Szabat 2

Polonia II: Jan Sitko – Marek Koćwin, Tomasz Kasperkiewicz, Filip Pyśniak, Krystian Ambroziak – Damian Ślusarienko, Roman Sosnovskyi, Przemysław Szabat, Kamil Pasik (46. Piotr Śledziewski), Maciej Cichocki (46. Witold Prokopczyk) –  Rafał Wroński (46. min Jan Kozakiewicz)

Author: muchomor

4 thoughts on “Porażka Polonii II na koniec przygotowań

    1. Jestem zdecydowanie za. Po odejściu Pieczary, Wiśniewskiego i Olczaka jedynym doświadczonym zawodnikiem jest Wojdyga. Nawet jeśli Szabat nie będzie od razu do gry, bardzo przyda się szatni. Poza tym w obronie mamy 5 młodzieżowców, fajnie jakby mieli od kogu uczyć się na treningach.

    2. Widzisz – ci młodzieżowcy nawet grają, a jak grają to zbierają punkty do PJS. Jeszcze się okaże na koniec sezonu, że parę złotych nam ugrają.
      A wracając do Pana Przemka – odszedł trener Chrobak, więc przeszkód raczej już nie ma 🙂

  1. Już dawno pisałem, że trzeba zbierać podpisy pod petycją do pana Przemka by wrócił chociaż na tę 1 rundę.
    Co do młodzieżowców- dobrze, że zapewniają nam pkty do PJS, tyle, że jeśli (odpukać) spierd…y się z ligi to co nam po tych punktach i po tym całym PJS..

Dodaj komentarz