Śledziewski zagra w Polonii, nowe kluby Frańczuka i Witkowskiego

Mateusz Ciulak poinformował o trzecim dzisiejszym transferze. Do Polonii z IV ligowej Nadnarwianki Pułtusk dołączył Radosław Śledziewski. Pomocnik jesienią był podstawowym zawodnikiem w swoim klubie. W zeszłym sezonie, jako młodzieżowiec, zagrał 25 spotkań w III lidze w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Ogółem zaliczył do tej pory 56 meczów na tym poziomie.

Poznaliśmy też nowe kluby zawodników drugiej drużyny. Zgodnie z wcześniej informacjami Bartłomiej Frańczuk trafił do lidera IV ligi – Drukarza Warszawa. Konrad Witkowski odszedł do II ligowej Wisły Sandomierz.

Źródło: własne/ 90minut.pl/ Mateusz Ciulak (Twitter)

Author: muchomor

5 thoughts on “Śledziewski zagra w Polonii, nowe kluby Frańczuka i Witkowskiego

  1. Napiszę krótko: ci którzy odeszli niech super…ją. za wyjątkiem oczywiście Krystiana. Przychodzą nowi, ligę utrzymamy, a ci którzy odeszli niech biegają po mazowieckich łąkach.

    1. Olczaka, Wiśniewskiego i Wilanowskiego też będzie brakować. W tej chwili przyzwoicie mamy obsadzone boki obrony, bramkę i skrzydła. W ofensywie mamy tylko Wierzbę i Niedojada, a w środku (śr. obrony i defensywni pomocnicy – 4 miejsca) Woracha, Golińskiego, Kobierę, Szymczaka i Silskiego.

  2. Ludzie do grania są ale w pierwszym meczu nie spodziewajmy się cudów. Nie ma zgrania zespołu. Nie wiem czy ci piłkarze obronią ligę, ale liczę po prostu na fakt, że jak są pieniądze to nie będzie odstawiania nogi.

Dodaj komentarz