Nitot o kupnie Polonii na profilu Sii Polska

Nowy właściciel Polonii Grégoire Nitot, na profilu oficjalnym Sii Polska podzielił się z pracownikami swoimi odczuciami po zainwestowaniu w „Czarne Koszule”.

Treść polską przygotowała dla Was pani redaktor Dziumdziak:

Drodzy koledzy z Sii i przyjaciele,

Chciałem Was poinformować, że wczoraj zostałem głównym udziałowcem Polonii Warszawa.

W artykule na stronie www.sport.pl mogliście przeczytać „ Polonia Warszawa ma nowego sponsora! Nie przestraszył się kibiców Legii”

Myślę, że ogromna większość kibiców Legii nie są fanatycznymi chuliganami a po prostu żarliwymi fanami, ludźmi szanującymi swoich rywali.

Moim zdaniem kibice Legii powinni wspierać Polonię ponieważ:

– w tym momencie dla Legii nie ma ryzyka – Polonia jest maleńkim klubem walczącym w polskiej trzeciej lidze

– będzie fantastyczną rozrywką dla kibiców Legii mieć szansę pobić Polonię (lub nie ;)) podczas warszawskich derbów, kiedy Polonii uda się za kilka lat wrócić do Ekstraklasy!

W przeciwieństwie do tego, co mówią w mediach, to moja prywatna inwestycja, a nie inwestycja Sii. Ja wydam miliony polskich złotych z nadzieją że uda mi się ocalić ten legendarny klub (więcej o historii klubu -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Polonia_Warszawa)

Po co te wydatki? Ponieważ moją życiową pasją nie jest posiadanie luksusów takich jak pałac, drogie zegarki czy ogromny jacht. Nie dbam o takie rzeczy, ponieważ one nie sprawiają mi radości. Jestem szczęściarzem, że mam dwa domy (jeden w Warszawie, drugi na Kaszubach), nic luksusowego – przytulne miejsca dla mnie i mojej rodziny. Nie potrzebuję niczego więcej.

Co cieszy mnie najbardziej, to uruchamianie szalonych projektów, praca z ludźmi pełnymi pasji, budowanie fantastycznych zespołów, uczenie się nowych rzeczy każdego dnia, czy dawanie radości innym ludzi (tak jak kibicom Polonii Warszawy, piłkarzom, dzieciakom z akademii).

Uwielbiam rywalizację, walkę i wygrywanie z rywalami. Doświadczamy tego dość dużo w biznesie. Tuziny konkurentów chcieliby wygrać z Sii, ale dotychczas z marnym skutkiem! J I te emocje są chyba nawet silniejsze w sporcie. Zwłaszcza w piłce nożnej!

Tak więc ma, nadzieję fantastycznie się bawić dzięki projektowi Polonia Warszawa i otrzymać wsparcie od kolegów z Sii.

Pozdrawiam,

GN

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

14 thoughts on “Nitot o kupnie Polonii na profilu Sii Polska

  1. Fakt.Wygląda na gościa, który ma poukładane w głowie i nie jest w gorącej wodzie kąpany jak JW Destruction.
   Tylko jedno małe „ale”: za dużo o Legii w przemówieniu.

  2. Rozsądna i wyważona wypowiedź. A co chyba najważniejsze – podzielił się w niej bardzo osobistymi przemyśleniami. Długodystansowiec (…?) Rokuje to dobrze. Światełko w tunelu.
   Choć nie zmienia to faktu, że jesteśmy zagrożeni spadkiem, a skład nie jest tak rokujący, jak Nitot.
   Ciekaw jestem Waszej opinii na gorąco, a szczególnie Emeryt69

 1. Wkoncu ktos kto mam nadzieje nie da sie obstapic przez hieny ktore beda szalaly i robily kominy placowe.Mam nadzieje ze druzyna bedzie budowana rosadnie od sztabu szkoleniowego ,pilkarzy na dzialaczach skonczywszy i w koncu jakis marketing zarzadzany przez odpowiednia osobe…a my kibice musimy w tym planie pomoc mu tzn chodzac na mecze niezaleznie od tego jak druzyna bedzie grala…innego wyscia niewidze .
  Good luck panie Nitot.

 2. Taaak, zdecydowanie za dużo o kanalarzach. Oni i tak mają swój darmowy PR, bo cała warsiawska prasa im sprzyja, więc po co im jeszcze tutaj robić reklamę? Prosimy panie Nitot o skupieniu się na Polonii. Życzę Panu mądrych doradców, duuuużo cierpliwości i oby z pasją potraktował Pan ten projekt: PROJEKT WIELKIEJ POLONII

 3. Zostawmy animozje i kibicujmy Poloni. Nie obnośmy się ze swoimi poglądami po przejściu bramki na K6. Po prostu kibicujmy i cieszmy się z tego , że po powrocie do domu nie możemy wydobyć głosu z siebie 😉

Dodaj komentarz