Gregoire Nitot oficjalnie właścicielem Polonii

Przed chwilą oficjalna strona potwierdziła docierające od rana sygnały, Pan Grégoire Nitot został właścicielem Polonii! Inwestor od razu zabiera się do pracy. Spotka się dzisiaj z zawodnikami, a także z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowkim. W rozwinięciu komunikat klubu.

W dniu 5 marca 2020r. wieczorem Pan Gregoire Nitot nabył od Pani Krystyny Bnińskiej-Jędrzejowicz kontrolny pakiet akcji Polonii Warszawa S.A.

Dziś rano do Spółki wpłynęły pierwsze środki od nowego właściciela na bieżące wydatki i na zaległe wynagrodzenia piłkarzy, którzy pozostali i grają w Polonii.

Pan Nitot spotka się dziś z Prezydentem m.st. Warszawy Panem Rafałem Trzaskowskim.

Również w dniu dzisiejszym Pan Gregoire Nitot spotyka się z zarządem i zawodnikami pierwszego zespołu przed pierwszym meczem rundy wiosennej.

Bonjour Gregoire. Polonia gra dalej!

Źródło: kspolonia.pl

Author: muchomor

12 thoughts on “Gregoire Nitot oficjalnie właścicielem Polonii

 1. Bizon nie masz za co, ale bardzo miłe z Twojej strony. Było wielu sceptyków… ale pal ich licho 🙂
  Jak w połowie listopada poinformowałem, że zaczęliśmy rozmowy w sprawie ratowania Dumy Stolicy z nowym sponsorem strategicznym to mnie wyśmiano… Zarzucano mi, że sieje zamęt, kibicuje Legii, jestem Pisowcem, grożono mojej klinice, nawet po spotkaniu udziałowców ktoś mi porysował auto, jeden kibic nazwał mnie złodziejem gdy zaoferowałem pieniądze na zaległe wypłaty dla piłkarzy… Działo się sporo…Wtedy pomogli Ci prawdziwi, co mają Polonię w sercu. Na turnieju podszedł do mnie były trener (wpisał też komentarz na DS), aby podziękować za nasz wkład nie tylko finansowy, ale przede wszystkim duchowy i moralny… Było – minęło…
  Nie oczekuje przeprosin, proszę tylko na przyszłość – pomyślcie kogo obrażacie, bo po drugiej stronie może być człowiek, który jest waszym przyjacielem… jeżelioczywiście jesteście przyjacielami Polonii…
  W górę serca !!!

  1. Bardzo ważny apel. To, ile jest czasami nienawiści między kibicami Polonii mnie przeraża. Sam byłem sceptyczny wobec niektórych Twoich postów, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, aby Cię obrażać. Dzięki za pomoc w ratowaniu Polonii.

  2. Gdyby był w lubie ktoś odpowiedzalny za informacje i na bieżąco oficjalnie informował kibiców nie byłoby takiego zamieszania. I trudno zachować spokój gdy krążą jedynie plotki i info o kolejnych odejściach z klubu, załamujące całkowivie. Co w takim wypadku ma myśleć kibic? Miejmy nadzieję, że i ta kwestia informacji ostanie w Polonii naprawiona.

  3. Z wielkim podziwem: BRAWO!
   Małostkowość na bok; niech szęśliwie zapanuje wielkoduszność w Czarnych Sercach!!!

 2. @Janiu
  Czy Jutro w CK może będziesz oglądał mecz z Ursusem ? Chyba warto aby niektórzy „niewierni Tomasze” Cię przeprosili. Ja też zacząłem tracić nadzieję, ale wierzyłem że nie pisałbyś że jest nadzieja gdyby jej nie było.
  Sto lat zdrowia Janiu !

  1. Dziękuję, ale jutro usiąść muszę na głównej u „traktorków”… mam przypomnienie lekcji języka obcego – chyba wiecie jakiego 😉
   Będę głosem nas wszystkich, że Polonia jest tego warta… A my to zaśpiewamy później na K6. Dla Grega – proponuję 11 minutę – „Walczyć jak Sparta, Polonia jest tego warta !!! ” Co wy na to? 😉

 3. Wielkie dzięki dla wszystkich którzy przyczynili się do szczęśliwego finału 🙂 Apel o zostawienie polityki za bramą stadionu, na K6 wszyscy jesteśmy kibicami ukochanego klubu, bez względu na poglądy polityczne, wyznanie itp !

  1. tak jest Marku! łączmy się bez podziałów. mamy nowe rozdanie i wykorzystajmy to jako cała społeczność! przede wszystkim wszyscy na stadion!

Dodaj komentarz