Aleks Silski wzmacnia Polonię

Doczekaliśmy się kolejnego transferu tej zimy. Jak poinformował Paweł Mogielnicki, do Polonii dołączył Aleks Silski. Urodzony w 2000 r. zawodnik (młodzieżowiec) to wychowanek Lecha Poznań. Jesienią rozegrał 15 spotkań w III lidze w barwach Gwardii Koszalin. W zeszłym sezonie również był podstawowym zawodnikiem Gwardii. i zaliczył 24 mecze.

Nasz nowy zawodnik może grać na środku obrony i w pomocy.

Źródło: własne/ Paweł Mogielnicki (Twitter)/ 90minut.pl/ gk24.pl

Author: muchomor

12 thoughts on “Aleks Silski wzmacnia Polonię

  1. jeszcze jest napewno jeden zawodnik na bok obrony- nie będę zdradzał nazwiska, zostawię to klubowi, powiem tylko, że nazwisko na P i będzie to wypożyczenie z topowej drużyny ekstraklasy- bardzo fajny transfer

  1. były propozycje zawodników do ofensywy ale trener powiedział, że nie potrzeba i jest pod tym kątem dobrze. ja to zostawię bez komentarza bo mam inne zdanie, ale to trener jest na co dzień z drużyną

  2. natomiast trenerowi Szymankowi tak samo jak zawodnikom którzy zostali należy się wielki szacunek. pokonali przeciwności, brak kasy i te ogromne organizacyjne problemy. Jeśli Szymanek nie ma doświadczenia i nie bardzo w niego wierzymy to jednak został i walczył aby sklejać tą drużynę do kupy- doceńmy to i wspierajmy, może dokonają wspólnie cudu.
   Cuda jak widać się zdarzają- miało nas już nie być a od dziś patrzymy w przyszłość bardziej optymistycznie

  3. Jak czytam te kocopoły, które wypowiada Szymanek to krew się we mnie gotuje. Jak nas spuszczał z II ligi to był obrażony o to, że wszyscy mają pretensje że drużyna słabo gra. Jeśli on ma zostać na tym stanowisku to ja nam utrzymania nie wróżę.

  4. Trener Szymanek nie widzi ile bramek strzeliliśmy jesienią z Pieczarą i Wiśnią w składzie?

  1. tak, no z ekstraklasowej drużyny (Piasta) ale już widzę, że oficjalnie podane też na Dumie Stolicy

 1. Póki co sprawy i tak zaskakująco konsekwentnie idą w dobrym kierunku. Po sensacyjnych zapowiedziach spodziewałem się ze 3 doświadczonych (ok. 25 letnich) graczy z II lub nawet I ligi. Zapewne to jeszcze przed nami jak sądzę. Tak czy inaczej naprawdę niesamowite jest to, jak diametralnie na plus zmieniły się nastroje na K6. Dawno nie było takiej huśtawki nastrojów.

Dodaj komentarz