Jankowski i Zajączkowski w Błoniance Błonie

Leon Jankowski Arkadiusz Zajączkowski wiosną powalczą z Błonianką Błonie o awans do III ligi (obecnie wespół z rezerwami Radomiaka i MKS-em Piaseczno, jeden z trzech wiceliderów IV ligi mazowieckiej grupa południowej).

Arkadiusz Zajączkowski, Cezary Sauczek, Maciej Wilanowski

Jankowski przez pół roku zgromadził na koncie 3 występy w III-ligowej Polonii. Zajączkowski w seniorach grał przez półtora sezonu. Jego licznik zatrzymał się na 48 występach.

Stanisław Muniak, który jesienią grał w zespole rezerw związał się z Ząbkovią Ząbki, do której zimą przeszli także Bartosz Wiśniewski Patryk Zych.

Informację serwisu RegioWyniki.pl potwierdził jeden z weryfikatorów portalu 90minut.pl, Mateusz Ciulak.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Jankowski i Zajączkowski w Błoniance Błonie

  1. Też się dziwiłem, ale tam też ma pewny plac, dobre pieniądze i duże szanse na awans do III ligi.

  2. Zajączkowski mocny punkt drużyny, jeżeli wybrał niższą ligę to pewnie miał mocne argumenty. Pewnie więcej wie o sytuacji w klubie, mówiąc wprost, że sytuacja jest beznadziejna i nie ma szans na poprawę. Przecież więkość zawodników przeszła do IV ligi. Dziwne?

 1. Dziwne dlaczego przeciesz No niestety ale Polonia to przedostatnia druzyna 3 ligi…jezeli nic sie w ostatniej chwili niezmieni patrzac na wyniki sparingow to niestety pewny kandydat do spadku….
  Tu zeby cos uratowac to trzeba by bylo 70% skladu wymienic i niewiem czy sztab szkoleniowy da rade nawet przy takich zmianach…Janiu wprawdzie pociesza ze wszystko jest pod kontrola no ale fakty na ta chwile sa takie a nie inne ze wszyscy uciekaja a to jest dziwne jezeli chlopaki wiedza ze sponsor jest z dlugopisem w reku i lada moment podpisze ..

 2. Nie szkoda Janowskiego – był po prostu słaby i bronić na poziomie III ligi nie potrafił. Czy będzie bronił w Błoniu ? Szczerze wątpię.
  Muniak ? Nawet nie wiem kto to jest, zatem też nie szkoda jego odejścia.
  Zajączkowski ? – tak jak Waldy jestem przekonany, że więcej wie niż my i dlatego odszedł do ligi niżej. A co wie ? Pewnie to, że idą wzmocnienia i miejsca dla niego nie będzie 🙂 chyba 🙂

Dodaj komentarz