SKSPW uchwaliło zrzeczenie się akcji i uprawnień

Kilkanaście minut temu Stowarzyszenie Klubu Sportowego Polonia Warszawa uchwaliło uchwałę dotyczącą zbycia akcji Spółki i zrzeczenia się uprawnień z akcji. Wkrótce przedstawimy oświadczenie stowarzyszenia.

Do końca załatwiania formalności pozostało zrzeczenie się uprawnień Stowarzyszenia „Wielka Polonia”, które przewiduje statut Spółki. „WP”, które formalnie nie posiada akcji zdaniem inwestora również powinno oddać to statutowe uprawnienie. Tym sposobem realizacja formalności potrwa do 28 lutego, kiedy to stowarzyszenie ma dopełnić formalności.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “SKSPW uchwaliło zrzeczenie się akcji i uprawnień

  1. Na spokojnie Panowie… I tak potrzeba było 21 dni na dopełnienie formalności na urzędach i dopisanie notarialnych zrzeczeń. Podanie było złożone 06.02 więc inwestor wie, że musimy poczekać. Bądźmy dumni i szczęśliwi, bo otoczka dookoła klubu jest niesamowicie pozytywna…

  2. Z tego co słyszałem, to zaczęło się regulowanie zaległych wypłat. Jakaś kasa być może już poszła. Potwierdza to również dość szeroki, jak na taką bidę, zaciąg pracowników, czyli piłkarzy. Jeśli to są fakty, tak sobie gdybam, że jest przedwstępna umowa ze spółką. Pytanie kto jest, a w zasadzie docelowo będzie podmiotem z drugiej strony: Sii Polska czy inny, bo o to też i nikt nie pyta i nic nie wiadomo. Kto na koszulkach?

Dodaj komentarz