Daniel Smuga oficjalnie w Polonii

Kolejny dzień i kolejny transfer. Dzisiaj oficjalna strona poinformowała o podpisaniu kontraktu z Danielem Smugą. To już trzecie zimowe wzmocnienie „Czarnych Koszul” tej zimy. 23 – latek może występować na skrzydle i w ataku.

Piłkarz może pochwalić się 23 meczami w Ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze, w których zdobył jedną bramkę, zdobył też po 2 bramki w eliminacjach Ligi Europy i Pucharze Polski. Jego kariera wystrzeliła po wyśmienitej rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 w Victorii Sulejówek. Wówczas w 16 meczach III ligi zdobył 11 bramek i zaliczył 8 asyst.

W ostatnim czasie Smudze szło jednak słabiej. Rundę wiosenną sezonu 2018/2019 spędził w I lidze w Wigrach Suwałki, gdzie rozegrał tylko 212 minut. Jesienią występował w rezerwach Miedzi Legnica w III lidze. Zagrał w 14 spotkaniach (826 minut), dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.

Źródło: własne/futbolnews.pl/kspolonia.pl

Author: muchomor

5 thoughts on “Daniel Smuga oficjalnie w Polonii

  1. W końcu jakkolwiek sensowne transfery. Nie są to co prawda wzmocnienia urywające d… ale w porównaniu do młodzieżowego zaciągu z okręgówki, który załatwił nam b. prezes Kaluba przed startem sezonu, jest bardzo dobrze.

Dodaj komentarz