Niedojad był blisko Sokoła, ale wybrał Polonię!

Liderem III ligi jest obecnie Sokół Ostróda. We wczorajszej rozmowie telewizji klubowej Sokoła dyrektor sportowy lidera, Jarosław Kotas zdradził, że Damian Niedojad był blisko transferu na Mazury. Finalnie jak wiemy od wczoraj… wybrał Polonię!

Szukamy na pewno napastnika, bo tak jak wspomniałem mamy tylko Piotra Okuniewicza. Niestety jeden chłopak dzisiaj spakował walizki i cichaczem uciekł z hotelu i jedzie podpisać kontrakt. Zostawmy nazwisko, zostawmy menadżera, bo zachował się trochę nie fair. Był z nami na całym obozie w Cetniewie (…) Nie wiem w co grają chłopaki. Ma 25 lat. Nie łapie się w Częstochowie i to nie w Rakowie, tylko w drugim, słabszym klubie. Żebrzą, żeby go przyjąć. Przygarnęliśmy go, a on nawet nie przyszedł powiedzieć, że nie chce w takim klubie, z takim śmiesznym dyrektorem współpracować. Mogę mu życzyć powodzenia. Zobaczymy gdzie się odnajdzie, oby za rok nie w B-klasie – powiedział Kotas (wypowiedź ok. 19:35)

Tymczasem klub na twitterze powoli zapowiada podpisanie kontraktu z Danielem Smugą:

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Niedojad był blisko Sokoła, ale wybrał Polonię!

Dodaj komentarz