Szymanek oficjalnie trenerem seniorów, Siedlecki rezerw

Strona oficjalna potwierdziła nasze wcześniejsze doniesienia o tym, że Wojciech Szymanek wiosną będzie pierwszym trenerem warszawskiej Polonii. Oznacza to, że „Szymek” wraca na stanowisko pierwszego trenera, po tym jak w sezonie 2017/18 zastąpił go Krzysztof Chrobak.

Wojciech Szymanek

Szymanek po spadku z II ligi został asystentem Chrobaka. Swoją drugą szansę otrzymuje po 2,5 roku bycia II trenerem.

Grzegorz Siedlecki

Trenerem rezerw będzie Grzegorz Siedlecki. Następca trenera Damiana Skwarka posiada licencję UEFA A. Grzegorz urodził się 17 grudnia w 1983 roku w Przasnyszu. Jako trener pracował w SS Białołęka, Agape Białołęka i MKS Polonia Warszawa. Jesienią mogliśmy go obserwować w drużynie MKS-u Polonia Warszawa.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Szymanek oficjalnie trenerem seniorów, Siedlecki rezerw

    1. 25 było z Pieczarą i Kamińskim na jesieni. Doszedł Worach i Koprowicz, więc jest powiedzmy 25. Kanadyjczyka nie ma… Nie ma Frańczuka, Muniaka i pewnie Witkowskiego. Kilku było po słowie z nowymi klubami. Na razie nie ma 26. Powolutku…

  1. Jak uważacie czy Wojtek Szymanek utrzyma nas w 3 lidze? Zakładam scenariusz, że kilku solidnych piłkarzy jednak przyjdzie. Bo ja mam pewne obawy co do jego wiedzy, zakładam jednak że przez dwa lata przy Panu Krzysztofie się rozwinął.

Dodaj komentarz