Po Polonii kariery w Grodzisku, Ząbkach i Łowiczu?

Zimowy rozpad zespołu „Czarnych Koszul” postępuje coraz bardziej. Na treningach pojawia się coraz mniej piłkarzy. Postanowiliśmy sprawdzić gdzie nieobecni prawdopodobnie będą kontynuować swoje kariery.

Sebastian Kobiera

Najbardziej doświadczony polonista, Bartosz Wiśniewski najprawdopodobniej wiosną będzie występował w Ząbcovii. W 7 zespole IV ligi grają obecnie trzej byli zawodnicy Polonii: Piotr Augustyniak, Konrad Budek i Konrad Cichowski. W kontekście transferu do Ząbek przewija się także Patryk Zych.

Od pewnego czasu, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, przygotowuje do rundy rewanżowej pod okiem trenera Krzysztofa Chrobaka. Wkrótce do jego podopiecznych powinni dołączyć Sebastian Kobiera Bartosz Kowalczyk.

Dość duże wyzwanie stoi natomiast przed Wiktorem Babińskim, którego testuje Pelikan Łowicz.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Po Polonii kariery w Grodzisku, Ząbkach i Łowiczu?

  1. Nasza spółka jest totalnie do niczego. W sumie mamy jej już dość i wielu z nas wypatruje jej końca. Tak, aby zaczęło się coś nowego. U innych jest lepiej, ale czy …dobrze ?

    Dajmy na to taką Legionovię, budżet na II ligę mają podobny jak na III ligę i klub robi bokami. Piłkarze czekają na pieniądze jeszcze z zeszłego roku, starszych piłkarzy kieruje się do innych klubów, aby zejść z kosztów, a bierze tańszych w utrzymaniu młodzieżowców. Znaczących finansowo zewnętrznych sponsorów nie ma, a piłka jeszcze tam dycha, tylko dlatego bo baza, infrastruktura i pensje pracowników są opłacane przez lokalne władze i miejskie spółki. Mamy tam wielu naszych byłych, a doszedł jeszcze Kluska. Nie chcę powiedzieć, że spadli z deszczu pod rynnę, bo trudno mieć gorzej niż w naszej spółce, ale …

    1. Nie no, skąd! Juz za chwilę przyjdzie przelew z Wiednia. Wróć! Znaczy się ten, no, inwestor! Na białym koniu! Spłaci długi, wsadzi miliony! Już lęka się PSG, płacze Barcelona, wyje Ajax: Rozkupi nas ta Polonia na pniu! Pełna parę Nike juz projektuje koszulki z nazwiskami największych gwiazd światowej piłki w brawach Polonii.

  2. Olo ale tam pensje dostaja niewazne kto placi ….Polska pilka jest w rosypce ….jedziemy tylko dlatego ze reprezentacja to trzyma zreszta tylko dlatego ze do mistrzostw Europy awansuje 24 druzyny….jak by bylo 12 jusz bysmy tak nieklaskali dla Bonka…..zreszta poparrzcie co my mamy w extraklase wymog mlodziezowcow….bo to jest szansa dla mlodych tak tlumaczy Pzpn….zamiast zrobic rozgrywki u23 jak wszedzie to my skreslamy 20 latkow bo im sie wiek mlodziezowca konczy …najlepiej to 12 latkow brac bo przez 8 lat status mlodziezowca beda miec….to jest zawodostwo….
    Trenezy tylko po maturach ……itp itd dlaczego my musimy wszystko na odwrot robic zamiast zrobic taki system jak jest wszedzie na swiecie to experymentujemy bez sensu i zniechecamy sponsorow…

Dodaj komentarz