Rezerwy Polonii zagrają w Zimowym Turnieju Okęcia

Udało nam się ustalić, że w styczniowym Zimowym Turnieju Piłkarskim im. A. Zaranka, organizowanym przez RKS Okęcie Warszawa, Polonię będzie reprezentował zespół rezerw.

Marek Koćwin i Kacper Wasilewski

Jest to podyktowane tym, że pierwszy zespół w tym samym czasie będzie grał z Avią Świdnik (turniej zaplanowano na  18 stycznia 2020 roku).

W turnieju poza wspomnianymi Polonią i Okęciem wystąpią Hutnik i Przyszłość Włochy.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Rezerwy Polonii zagrają w Zimowym Turnieju Okęcia

 1. Poza Hutnikiem pozostałe zespoły to liga okręgowa. Decyzja o wystawieniu dwójki jest więc zrozumiała.
  Dla mnie ważniejsze jest kto tę decyzję podjął. Trener Chrobak odszedł na ciepłą i sportowo nic nie znaczącą posadkę do Grodziska. Jego następcy nie ma. W klubie papiery podpisuje pani, która o niczym nie decyduje.
  Jednak drużyna zagra z Avią Świdnik i to jest jakaś forma dobrej wiadomości, bo jednak zespół się nie rozpadł i na mecz sparingowy wybiegnie. Inne jest pytanie – w jakim osobowo zestawieniu ten zespół zagra ? Tak, aby się nie okazało, że na Okęciu w czarnych koszulach pojawi się silniejszy zespół …

 2. Nic z tego nierozumiem co sie dzieje….ale to zaden problem….problem jest ze z tego co widze to spolka zostaje po stowarzyszenie tak naprawde to nic niezrobilo zeby przejac stery …spolka kasy niema wiec jej niewylozy … w takiej sytuacji to tylko jakiegos ambitnego trenera z nizszych lig albo z mks i niech szuka mlodych zdolnych ktorzy chca sie przebic a jednoczesnie niechca opuszczac Warszawy…studia itp….
  W stolicy jest jeden klub w ktorym Polacy a tymbardziej miejscowi maja male szase zeby tam sie dostac potem dlugo dlugo nic …
  Ja bym bral chlopakow z extraklasowych rezerw ktorzy maja po 21/23 lat czyli jusz nie sa mlodziezowcami i sie nieprzebili …..czesc z nich moze bedzie chciala studiowac i sobie jeszcze pograc i tu jest szasa ..innego wyjscia niewidze tylko z kad wziasc takiego trenera ktory by mial haryzme i checi poszukac takich gosci…duzo chlopakow po skaczeniu wieku mlodziezowca konczy z pilka …..

 3. Kończy się 2019 rok, jeden z najgorszych w historii Polonii. Sportowo nie ma o czym wspominać, jesteśmy na dnie III ligi, bez trenera i zawodników. Kompletną porażką jest natomiast prowadzenie klubu przez osoby coraz mniej z nim związane, nie mające pomysłu na znalezienie sponsora, odgradzające się wizerunkowo oraz faktycznie (wprowadzenie ZOMO na trybuny) od kibiców.
  Brak jakiejkolwiek zgody na ustępstwo ze strony spółki, brak konkretów ze strony Pospolitego Ruszenia pw. Pana Popielarza, wewnętrzne waśnie i spory Kibiców czasami o byle gówno.
  Jak tu życzyć lepszego 2020 Nowego Roku ?
  Olo, Janiu, Kwister nieważne kto – czy wreszcie doczekamy się lepszych czasów ?

 4. Pikniku – nie ja do dzieła tylko my wszyscy do dzieła. I Ty także. Chcesz chować sìę po kątach jak jakiś dekownik ?
  Musi powstać wreszcie stowarzyszenie, musimy zbierać pieniądze i ten klub podnieść.
  Biała chabeta na ten czas stoi wolna, ale nie liczcie, że ktoś na niej do nas zawita. Choćby i w przyszłości.

Dodaj komentarz