Kibice Razem przekazali pytania kibiców zarządowi

Ośrodek Kibice Razem Polonia Warszawa niedawno zebrał pytania kibiców „Czarnych Koszul”. Dziś na fan page zakomunikował, że zestaw został przedstawiony zarządowi klubu. Szczegóły w rozwinięciu.

Pytania kibiców do Zarządu Polonii Warszawa S.A.:

 1. Kim dokładnie są najwięksi akcjonariusze klubu?
 2. Jakie są ich plany na przyszłość spółki?
 3. Dlaczego akcjonariusze nie prowadzą transparentnej komunikacji ze społecznością?
 4. Czy złożono Zarządowi lub strategicznym akcjonariuszom oferty odkupienia akcji lub jakiejkolwiek innej formy przejęcia zarządzania klubem Polonia Warszawa S.A. Jeśli zostały złożone, to na czyje ręce?
 5. Czy obecni akcjonariusze są w stanie zapewnić wypłaty piłkarzom?
 6. Czy pełniąca obowiązki Prezesa zamierza podjąć jakieś decyzje kadrowe? Kto w tej chwili pracuje w Polonii S.A.?
 7. Czy p.o. Prezesa zamierza zatrudnić ludzi z doświadczeniem w dziedzinie sportowego rozwoju drużyny?
 8. Były Prezes często mówił o tym, że za pracę nie bierze pensji. Jaką formę wynagrodzenia ustalono dla nowej Pani Prezes??
 9. Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o zobowiązania klubu wobec ZUS-u, US, miasta czy zawodników i sztabu?
 10. Czy Polonia S.A. zamierza przed upływem terminu wyznaczonego przez miasto spełnić warunki konieczne do prowadzenia dalszych prac na rozbudową obiektu przy Konwiktorskiej 6?
 11. Jak odbywa się współpraca z S7HEALTH ? Czy ktoś tego pilnuje, rozlicza?
 12. Czy Zarząd przewiduje uczciwość w sprzedaży biletów? Na co zostały przeznaczone pieniądze z biletów za 0 zł ? Jaka kwoty były wtedy pozyskiwane?
 13. Czy jest realny termin porozumienia z miastem dotyczący obiecanego wsparcia finansowego dla Polonii?
 14. Jesteśmy w strefie spadkowej III ligi. Czy Zarząd zamierza zasilić drużynę pozyskaniem silnych piłkarzy z doświadczeniem i niezbędnymi umiejętnościami do gry w piłkę?
 15. Dlaczego oficjalna strona klubu na FB wygląda tak nieprofesjonalnie? Takie rzeczy lepiej robią nastolatki.
 16. Dlaczego nie udzielane są odpowiedzi na pytania przesyłane mailem do klubu. Dlaczego nie odpowiada się na maile, nawet w sposób najprostszy? Dlaczego ignoruje się ludzi zatroskanych o los klubu?
 17. Z kim są prowadzone rozmowy oprócz miasta w sprawie umów sponsorskich lub innych form pozyskania pieniędzy na utrzymanie i rozwój I drużyny?
 18. Jakie są konkretne pomysły na scalenie wszystkich środowisk, które działają wokół Polonii?
 19. Czy nastąpią zmiany na lepsze z : – relacjami z meczy bo są niewyraźne, – wywiadami bo są za ciche, – marketingiem bo ja i wiele osób zapłaciło za kartę kibica i cisza, – obsługą strony internetowej i fb bo chyba ktoś zapomniał że istnieją.
 20. P. Kaznowska zarzuca zarządowi, że nie odpowiadał na prośby miasta o plan naprawczy spółki. Czy plan taki istnieje i czy my – kibice moglibyśmy go poznać ? Mam na myśli prawdziwy biznes plan z celami, środkami realizacji celów, ścieżkami dojścia do nich oraz timingiem etapów.
 21. Co z czarną kartą kibica?
 22. Jest zarząd, to i powinien być jakiś budżet. Prosimy o informację na temat planowanego budżetu spółki na rok 2020.
 23. Jakiś plan naprawy? Jak spółka zamierzają spłacić dług wobec miasta? Jak zapobiec wycofaniu drużyny, bo kontrakty tylko do grudnia? Jak doprowadzić do większej liczby osób na trybunach? Jaka forma współpracy z innymi sekcjami Polonii np. koszem? Jak zachęcić rodziców i młodzież z akademii by była bardziej widoczna na trybunach? Jak jest budżet klubu na 2020? DOŚĆ BIZNESOWYCH NIC NIE ZNACZĄCYCH SŁÓWEK typu prowadzimy rozmowy. To już było w wykonaniu „złotoustego” Kaluby. KONKRETY.
 24. Czy zarząd tej spółki zdaje sobie sprawę, ze kiedyś prezesem Polonii był np. generał Kazimierz Sosnkowski?
 25. Ale tak szczerze: jaki jest wasz cel? Bo że dobro Klubu to nie uwierzę.
 26. Czy spółka zamierza się ustosunkować w terminie do listu na temat wstrzymania budowy stadionu? Czy wysyłanie na kibiców uzbrojonych policjantów ma być formą współpracy ze środowiskiem kibiców? Jaki jest realny cel sportowy na ten sezon? Czy władze klubu i spółki mają jakikolwiek cel względem klubu? Z pewnością kilka innych pytań bym zadał, ale nie wierzę, że ktoś na nie odpowie, co więc spółka i jej przedstawiciele chcą zrobić bym ja i inni mógł w to uwierzyć ?
 27. Dlaczego akcjonariusz większościowy nie chce oddać swoich akcji za złotówkę skoro spółka ma długi? Przecież teraz te akcje mają wartość ujemną.
 28. Co z Czarnymi Kartami? Zapłaciłem za jedną w dniu 4 sierpnia (!) i do tej pory nie ma żadnych informacji. Co z moimi pieniędzmi i czy dostanę kartę za swojego życia czy mam ją przepisać na prawnuki?
 29. Ile główni akcjonariusze chcą dostać za sprzedaż swoich akcji? Czy chcą je sprzedać?
 30. Czy Państwo w ogóle zamierzają odpowiedzieć na nasze pytania?

Zebrane przez Ośrodek Kibice Razem Polonia Warszawa 4 listopada 2019 r.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Kibice Razem przekazali pytania kibiców zarządowi

Dodaj komentarz