Listkiewicz komentuje decyzję m.st. Warszawy

W serii „Miś z okienka” w „Super Expressie” Michał Listkiewicz komentuje decyzję stołecznego ratusza w sprawie zamrożenia procesu modernizacji stadionu warszawskiej Polonii.

Jerzy Engel i Michał Listkiewicz

– Wreszcie wygrałem jakiś zakład. Przewidziałem, że obietnice renowacji stadionu warszawskiej Polonii to przedwyborcza ściema. Ratusz rakiem się wycofał, zwalając winę na klub. To tak jakby odwołać remont własnego domu, bo goście na imprezach źle się w nim zachowywali. Ten sam numer wycięto wszystkim, poza Legią, stołecznym klubom, nihil novi – skomentował w „SE” Listkiewicz.

Źródło: Super Express

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Listkiewicz komentuje decyzję m.st. Warszawy

  1. Ja w te obiecanki nie wierzyłem ale z innego niestety poziomu… Polonia to tragedia. Gramy w III lidze i zaraz możemy spasc do IV, nie ma sponsorów, garstka kibiców na meczach. Po co tu coś budować? Skoro spółka nie umie na czas wypłacić piłkarzom pensji 3 tyś zł to da radę że stadionem za 150 mln zł? Zamiast winić miasto to skupilbym się na akcjonariuszach. Koniecznie trzeba ich zmusić do sprzedania akcji, z nimi nigdzie nie dojdziemy. Musi akcje kupić ktoś kto sam podejmie się prowadzenia drużyny A nie tacy pseudo biznesmeni co wciąż myślą, że coś wiecej na Polonii zarobią

  2. Dodam tylko jeszcze, ze z tego co pamiętam to Pan Listkiewicz to dobry kumpel engela który jest głównym udziałowcem z jakąś tam hrabina jeszcze. Należy się zastanowić czy nawalajac na miasto nie broni swojego kumpla dzięki któremu miasto ma dobre argumenty żeby nam tego nie wybudować. Myślę, że gdyby polonia była zarządzana jak normalny klub by wybudowali.

  3. „Mimo rezygnacji, były selekcjoner kadry narodowej, jest bardzo zadowolony z dwóch lat w roli prezesa. Podkreślił, że ten czas został w pełni wykorzystany dla dobra i rozwoju Polonii i niebawem pojawią się pierwsze owoce tej ciężkiej i heroicznej pracy. – Wielkie założenia są realizowane, po dwóch latach jesteśmy w zupełnie innej sytuacji pod każdym względem.”
    ja jebie..
    co za typ..

Dodaj komentarz