Krótki vacat. Nowy prezes już we wtorek?

Niecałe trzy dni temu prezes Piotr Kaluba ogłosił swoją rezygnację. We wtorek rada nadzorcza Polonii Warszawa ma wybrać jego następcę. Z przecieków wynika, że będzie nim…

Wiesław Wilczyński

… były Dyrektor Biura Sportu m.st. Warszawy i właściciel szkółki piłkarskiej Escola Varsovia, Wiesław Wilczyński.

W sumie jeśli ta informacja się potwierdzi do skutku dojdzie finalizacja pewnej długotrwałej sekwencji zdarzeń. Polonia nie tak dawno związała się z Escolą umową o współpracę [pisaliśmy o tym tutaj]. Dodatkowo latem kadrę seniorów Polonii Warszawa S.A. wzmocniła trójka młodych piłkarzy z Escoli: Tomasz Andrzejewski, Bartłomiej Frańczuk i Stanisław Muniak.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Krótki vacat. Nowy prezes już we wtorek?

  1. @Utnapisztim
    100% racji , zacznijmy od siebie kibice, przyjdźmy na stadion i pokażmy że jest dla kogo grać.
    @Olo – czytałem że Escola to jedyna Akademia, która ma roczniki we wszystkich kategoriach wiekowych bez seniorskiego zespołu. Polonia byłaby takim „Escola seniorzy”? Poza tym to wybór Pana Wilczyńskiego policzek w stronę MKS- u ,z którym Escola rywalizuje.
    Bardzo proszę o merytoryczne wyjaśnienie moich wątpliwości.

  2. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony to dobry organizator, człowiek, który realizuje założone cele, czego dowodem jest pozycja Escoli w juniorskiej piłce. Ale z drugiej ten ruch oznaczać będzie raczej dalsze rozluźnianie stosunków z MKS…Nie wiem, ale chyba jednak jestem na tak.

Dodaj komentarz