Mobilizacja polonijnej społeczności na mecz MKS – GKP Targówek

W związku z obecnym napięciem na linii władze Spółki – kibice „Czarnych Koszul”, grupy kibicowskie przedstawiają alternatywę, która ma dać jasny przekaz władzom klubu. Treść ogłoszenia „Ultras Enigmy” w rozwinięciu niusa.

Na wstępie zaznaczamy ze będziemy walczyli o Polonię w jak najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak nie ma i nie będzie przyzwolenia na marazm i brak jasno postawionego celu, który teraz oferuje nam Spółka.

W związku z tym ogłaszamy pełną mobilizację na mecz seniorów MKS POLONII WARSZAWA gdzie występują kibice i wychowankowie klubu, którzy mają go w sercu. Czas uświadomić głównym akcjonariuszom, że ostatnia frekwencja, jest spowodowana ich nieudolnością.

I TERAZ APEL! Każdy, każdy, kto ma w sercu POLONIĘ obowiązkowo pojawia się na meczu B-klasy. Mobilizujcie znajomych, zabierajcie rodziny i swoje dzieciaki żeby tego dnia WSPÓLNIE pokazać ze kibice są siłą tego klubu.

Wszyscy spotykamy się o godzinie 15.00 na dziedzińcu klubowym, skąd wspólnie przejdziemy na boczne boisko.

Dla dzieci przygotowane zostanie dużo atrakcji (dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, trampolina). Dostępne będą również stoiska cateringowe.

POLONIA TO MY!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Mobilizacja polonijnej społeczności na mecz MKS – GKP Targówek

 1. …”Czas uświadomić głównym akcjonariuszom, że ostatnia frekwencja, jest spowodowana ich nieudolnością.” – Mam pytanie w związku z tym zdaniem – ilu było kibiców na ostatnim meczu z Wasilkowem, bo nie byłem, pierwszy raz od wielu lat?

 2. Mam już 50tkę na karku ale zaczynam normalnie głupieć . To gdzie jest ta prawdziwa Polonia ?
  MKS , SSA , a może jeszcze inny twór ? Jak nie pójdę na b – klasę to już nie jestem Polonistą ?
  Jak zgadzam się ze stwierdzeniem że spółka nie robi nic to jestem za MKS ?
  Pokażcie mi inny klub, w którym jest taka sytuacja.

  1. Generalnie sytuacja jest skomplikowana. Wg mnie Polonia jest tam, gdzie są poloniści; nazwa podmiotu, czy osoby na pojedynczych stanowiskach mają drugorzędne znaczenie. Dlatego uważam, że w 29 września trzeba iść na mecz z GKP. Tylko jedność może nas ocalić.

 3. Ja przyjezdzam do Warszawy na walacje i bede i na 3 lidze ,lo i na b klasie ….jezeli spolka nic niebedzie robic to nastepnym razem zawitam tylko na Mks jezeli beda szli do przodu i czy to bedzie Olczak czy ktos inny niebedzie to dla mnie wazne ….wazne dla mnie jest aby Polonia szla do przodu i bede kibicowal Poloni ktora ma szase odnowy….

  1. Jeżeli chodzi o mnie i moje zdanie nie będę wspierał kogoś kto nigdy nie pomógł Polonii bezinteresownie.
   I nikt mnie nie przekona, że cała nawalanka rozpieprzająca Polonię nie jest przeprowadzana przez zwolenników prezesika MKS-u.

 4. Mario
  Niezapomnij ze Olczak jest wychowankiem Poloni na boisku zostawil duzo zdrowia i poza nim tez …jego synowie tez sie wychowali na Poloni….z czegos musi zyc po skonczeniu kariery joznica jest taka ze ty czy ja mamy prace i bezinteresownie do niej nir chodzimy w innym zawodzie a on siedzi w sporcie z tego musi zyc a te srodowisko niebylo nie jest i nie bedzie czyste.
  Daje sobie rade z mks ….a jakie mks ma warunki…
  Nienawisc to nic nieda ..partrz jezeli ci zalezy na Poloni nie kto ja zadzi a gdzie jest Polonia.

  1. To nie jest nienawiść tylko przegląd tego co MKS robił do tej pory na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Ja rozumiem, że można nie współpracować z Polonią za jednego prezesa bo go się nie lubi ale brak tej współpracy jest od samego początku. „Oddawanie” czasami po cichu najlepszych wychowanków a przekazywanie szrotu do Polonii to jest działanie na niekorzyść Polonii. Z czegoś trzeba żyć tylko dlaczego kosztem Polonii.

Dodaj komentarz