Wysoka wygrana nad Olimpią Warszawa

Po remisie i porażce nareszcie przyszedł czas na zwycięstwo rezerw. Dzisiaj nasz zespół zdominował Olimpię Warszawa i zasłużenie wygrał 5:2. Gdyby poloniści byli skuteczniejsi, mogliby wygrać wyżej.

Maciej Wilanowski

Bohaterem spotkania został Maciej Wilanowski, który zaliczył klasycznego hat-tricka. Po jednym trafieniu dołożyli Piotr Śledziewski oraz Mateusz Walczak. Niestety nie wszyscy zawodnicy zaliczą to spotkanie do udanych, w drugiej połowie z kontuzją zszedł Mateusz Sidor.

25.08.2019 r., Warszawa
Polonia II Warszawa – Olimpia Warszawa 5:2 (4:0)
bramki: Piotr Śledziewski 10; Maciej Wilanowski 22, 24 i 28; Mateusz Walczak 75

Polonia II: Leon Jankowski (65. Jan Sitko) – Bartłomiej Frańczuk, Jan Kozakiewicz, Mateusz Sidor (75. Edgar Ghazaryan), Szymon Więckowski – Witold Prokopczyk, Tom Dobek-Pietrowski Ż (75. Mateusz Walczak), Maciej Wilanowski (46. Dominik Kubicki), Arkadiusz Zagórski, Szymon Kamiński (46. Krystian Ambroziak) –  Piotr Śledziewski

Źródło: własne/ regiowyniki.pl / kspolonia.pl

Author: muchomor

4 thoughts on “Wysoka wygrana nad Olimpią Warszawa

    1. Z tego co słyszałem, to po barażach odeszli najbardziej doświadczeni piłkarze. Wczoraj na ławce mieli trzech 16-latków.

  1. Na mecz dwójki wybrałem się rowerowo w towarzystwie syna i jego kolegi, który z piłką, a Polonią w szczególności nie ma nic wspólnego.
    Mieliśmy ubaw widząc jego spojrzenia i w sumie przestrach, kiedy „nieokreślona” czereda zaiwaniała po krzakach, a chwilę potem podjechało na sygnale kilkanaście radiowozów.
    My do tego przyzwyczajeni, a on, jak powiedział – nie zdawał sobie sprawy, że w ostatniej lidze świata dzieje się tak samo jak w pierwszej 🙂
    O meczu nic nie napiszę, bo ” wrażenia” przykryły grę i … pojechaliśmy dalej.

Dodaj komentarz