Trałka zostaje w Poznaniu… Zagra dla Warty

Były kapitan „Czarnych Koszul”, Łukasz Trałka, postanowił kontynuować karierę w Poznaniu. Z Lecha przeniesie się do Warty.

Łukasz Trałka

Do „Kolejorza” trafił po rozstaniu z Polonią, dla której uzbierał m.in. 92 gry w ekstraklasie i 7 goli. Trałka po rozstaniu z K6 do końca ubiegłego sezonu występował przy Bułgarskiej. Dzięki temu udało mu się przebić próg 300 występów w polskiej ekstraklasie. Łącznie jego dotychczasowy wynik wynosi 371 i jest 16 w historii (minimalnie, bo o jedną grę, wyprzedza go Marcin Baszczyński).


Po rozstaniu z Lechem 35-letni Trałka postawił na stabilizację. – W tym oknie transferowym myślałem o wyjeździe za granicę, ale od początku zakładałem, że musiałaby to być propozycja na tyle dobra, żebym zdecydował się zostawić rodzinę na rok i wyjechać. Pojawiały się oferty, ale to nie było to, czego oczekiwałem – powiedział wychowanek Górki Ropczyce i dodał: – Miałem też kilka ofert z klubów ekstraklasy, I i II ligi. Kiedy pojawiła się propozycja z Warty Poznań, uznałem, że to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie. Będę mógł jeszcze pograć w piłkę, a jednocześnie zostać z rodziną. Mój syn chodzi tu do szkoły, niedawno urodził mi się drugi syn. Jestem szczęśliwy, że nadal będę w Poznaniu. Zagram dla Warty i z bliska będę mógł śledzić losy Lecha.

A jak Wy wspominacie defensywnego pomocnika grającego dla Polonii w latach 2009-12?

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Trałka zostaje w Poznaniu… Zagra dla Warty

Dodaj komentarz