Kolejny młody stoper z Legii?

Drużyna seniorów przed zakończeniem okienka transferowego ma szansę na kolejne wzmocnienie. Do pierwszego zespołu aspiruje 16-letni stoper Mateusz Sidor.

Szymon Więckowski, Arkadiusz Zagórski i Mateusz Sidor
Szymon Więckowski, Mateusz Sidor i Arkadiusz Zagórski podczas sparingu rezerw z Wisłą Jabłonna (fot. Zbigniew Luchciński)

Młody zawodnik występował ostatnio w roczniku 2003 CWKS Legii Warszawa (znanej w środowisku jako Legia Bemowo). Według profilu na portalu „Łączy nas piłka” w przeszłości grał m.in. w akademii piłkarskiej AGAPE Białołęka Warszawa.

Dla Sidora treningi z Polonią to nie pierwszyzna. W zimie trener Krzysztof Chrobak miał okazje do przyjrzenia się młodemu stoperowi (zagrał m.in. z Unią Janikowo).

***

Do akademii MKS-u powróci natomiast Marek Kwiatkowski. Zawodnik ostatnio grał dla Escoli Varsovia. W lipcu próbował przekonać trenera Chrobaka do angażu w pierwszym zespole. Niestety nie powiodło się.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz