Wełna trenuje z Polonią. Zostanie czy to tylko gościna?

Były obrońca ekstraklasowej Polonii, ostatnio grający w II-ligowym Widzewie Łódź, Tomasz Wełna trenuje z zespołem Krzysztofa Chrobaka. Warto odnotować, że to pierwszy doświadczony piłkarz, który w okienku letnim pojawił się przy K6.

Wełna w ostatnim sezonie „Czarnych Koszul” w ekstraklasie rozegrał dla Polonii 3 mecze. Później los powiódł go przez drużyny Cracovii, Puszczy Niepołomice, Stomilu Olsztyn, cypryjskiego Áris Lemessoú i Olimpii Grudziądz do wspomnianego wyżej Widzewa.

W poprzednim sezonie Wełna rozegrał jesienią 5 spotkań dla Olimpii, a następie 15 dla Widzewa. Piłkarz po sezonie wraz z sześcioma kolegami i trenerem Jackiem Paszulewiczem pożegnał się z klubem. – Kroki podjęte przez władze Widzewa to efekt braku awansu do I ligi. W niedzielę łodzianie stracili szanse na promocję, przegrywając z GKS-em Bełchatów 1:3. Drugoligowe rozgrywki zakończą oni na piątej lokacie – pisał później portal transfery.info

Czuję się źle z tym, że nie miałem szansy grać na swojej pozycji, ale mam też świadomość, że jako drużyna zawiedliśmy kibiców i samych siebie. Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co się stało w rundzie wiosennej. Nie chcę, żeby kibice odebrali moje słowa jako wybielanie się i odcinanie od tego, że nie awansowaliśmy. Biorę to oczywiście także na swoje barki – wyjawił piłkarz w rozmowie z portalem „Widzew to my”.

Ostatnio Wełna próbował aplikować do Chrobrego Głogów. Zagrał kilka dni temu w sparingu z Elaną Toruń (druga połowa). Na razie według naszych informacji trenuje gościnnie. Czy istnieje szansa na zaproszenie go do gry w Polonii?

Źródło: własne / transfery.info / Widzew Łódź / widzewtomy.net / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Wełna trenuje z Polonią. Zostanie czy to tylko gościna?

  1. Kwiksterze, czy można prosić o uaktualnianie listy nazwisk na widniejącej obok giełdzie transferowej.
    O ile lista odchodzących jest czytelna, o tyle przychodzących już nie – nie wiadomo kogo już odstrzelono, a kto się pojawił nowy.
    Prośba o te gorące wiadomości – jeśli oczywiście dacie radę.

  2. Wyrzuciłem Niewiadomskiego i staram się na bieżąco usuwać odstrzelonych. Jeśli nie mam potwierdzenia, że ktoś wyleciał to nadal tam tkwi. Nie wiem czy chłopy z TTMS są i czy Dudziński wreszcie się pojawił.

    Codziennie musielibyśmy uzupełniać listę przed 18 o dwadzieścia nazwisk, a po treningu i tak by z 15 odpadało 😛

Dodaj komentarz