Polonia pokonuje w sparingu Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Drugi mecz letnich przygotowań Polonia rozegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem „Czarnych Koszul” 3:2, a dwie bramki dla zespołu z K6 zdobył Bartosz Wiśniewski.

Pierwszy gol „Wiśni” padł z rzutu karnego. Jeden z testowanych zawodników nabił obrońcę Świtu w lewym narożniku pola karnego. Druga bramka padła po ładnym rozegranie na lewej stronie, po którym piłka wrzucona w pole karne niefortunnie odbiła się od pleców obrońcy Świtu i wpadła do bramki. Drugi gol Wiśniewskiego padł po krótkim rozegraniu rzutu rożnego z lewej strony, po wrzutce w polu karnym zrobił się mały chaos, bezpańską piłkę na na 16 metrze dopadł „Wiśnia” i płaskim strzałem zdobył trzeciego gola dla „Czarnych Koszul”.

Kacper Wasilewski

17.07.2019 r. Rembertów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia 2:3 (1:3)
bramki: Bartosz Wiśniewski (2, pierwszy z rzutu karnego), samobójcza

Polonia (I połowa): testowany – Arkadiusz Zajączkowski, Sebastian Olczak, testowany, Eryk Rakowski – testowany, testowany, Sebastian Kobiera, testowany, testowany – Bartosz Wiśniewski;  (II połowa): Bartosz Kowalczyk – testowany, Sebastian Kobiera, testowany, testowany – Wiktor Babiński, Sebastian Pindor, Arkadiusz Zagórski, Kacper Wasilewski, Szymon Kamiński – testowany.

13 thoughts on “Polonia pokonuje w sparingu Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1. Siedział na trybunach i z tego co słyszeliśmy, raczej się nie wybiera do Głogowa. Oby. Miło byłoby jakby został 😉

1. Niewiele z tego rozumiem,
    Testowany, Olczak, testowany, Rakowski, testowany itd, czyli pomysł na drużynę a la spółka wygrywa z silnym i doświadczonym rywalem.
    Do tego Pieczara tylko przygląda się temu z trybun.
    Ktoś to rozumie i może wyjaśnić ?

1. Nie przesadzałbym z tym silnym i doświadczonym. Świt również sporo testował w tym meczu, a poza tym tylko to sparing.
      Pieczara odpoczywał, testowani byli inni napastnicy.

2. Wybrałem się na ten mecz, bo chciałem napisać krótką relację, ale właściwie nie jestem w stanie.
    Mecz dosyć ciężki do oglądania. Lepiej graliśmy w II połowie, kilka fajnych akcji, ale brakowało wykończenia. W pierwszej zdecydowanie więcej chaosu, ale wyszliśmy z niego zwycięsko.
    O testowanych ciężko coś po jednym meczu napisać, na pewno nie zachwycił mnie żaden z napastników. Skrzydłowi też mocno niewidoczni, ale tak jak wspominałem, po 45 minutach ciężko wyrokować.
    Poza tym po raz kolejny można postawić plus przy testowanym bramkarzu.

3. No, ten sparing wyglądał lepiej, jakieś sensowniejsze akcje , nie kumam zawodnika nr 77 (murzyn?) słabo się odnajdywał na boisku. Nasz bramkarz nieźle fruwa, pytanie jak sobie radzi z grą na przedpolu. Końcówka wyraźnie słabsza, stąd strata 2giej bramki. Można było jeszcze więcej strzelić.
    W każdym razie skrót meczu minimalny optymizm.