Chrobak rezygnuje z Szynke? Lewy obrońca z Mazovii!

Świeża dawka informacji z okresu przygotowawczego „Czarnych Koszul”. Jeden chłopak z „Ty też masz szansę” nie znajdzie się w kadrze Polonii. O sprawie poinformował na twitterze Emil Kot.

Krzysztof Szynke

Krzysztof Szynke według doniesień był bliski podpisania kontraktu z Kotwicą Kołobrzeg, ale zaryzykował próbując akcesu do Polonii. Nie udało się. Karol Zakrzewski, który wypatrzył Szynke, nie krył zawodu, gdyż jak wspominaliśmy pomocnik Escoli Varsovia po sparingu Kotwicy z Łódzkim Klubem Sportowym był bliski podpisania umowy nad Bałtykiem.


Skaut akademii MKS-u Polonia, przyglądający się treningom pierwszego zespołu, Kamil Olszewski chwalił pozostałych dwóch uczestników meczu w Milanówku.

Póki co na treningach nie pojawił się czwarty wybrany – Adrian Dudziński. Nie znamy na razie powodów opieszałości stopera AP Żyrardów.

Na dzisiejszych zajęciach powinien pojawić się nowy zawodnik ze stajni TTMSZ – Jakub Teodorski. Lewy obrońca Mazovii Mińsk Mazowiecki w poprzednim sezonie w IV lidze zagrał 23 mecze, w których strzelił 3 gole.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz