Niewiadomski z szansą powrotu na K6?

Rano pisaliśmy o tym, że dziś na testach w Polonii pojawi się lewy obrońca Mazovii Mińsk Mazowiecki Jakub Teodorski. Miło nam poinformować, że na dzisiejszym treningu powinien pojawić się także lewy defensor, który w przeszłości grał dla „Czarnych Koszul”.

Chodzi o lewego obrońcę Escoli Varsovia, Kamila Niewiadomskiego. Młody zawodnik w przeszłości grał w drużynach prowadzonych w akademii MKS-u Polonia przez Michała Libicha, Adama Chmielewskiego i Adama Krzyżanowskiego. Od pięciu lat rozwija się w szkółce Barcelony. Niewiadomski może występować także jako stoper.

W poprzednim sezonie zagrał w 17 spotkaniach, w których zdobył 2 gole. Niedawno przebywał na testach w  I-ligowym Stomilu Olsztyn.

Swoje walory może pokazać także zawodnik rezerw Pogoni Grodzisk Mazowiecki, Szymon Więckowski. Lewy obrońca podobnie jak Teodorski trafił na testy z polecenia skautów „Ty też masz szansę”. W rezerwach Pogoni w poprzednim sezonie zaliczył 21 gier i 4 gole. 18-latek w przeszłości grał w Agrykoli i SEMP-ie Ursynów.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Niewiadomski z szansą powrotu na K6?

  1. Escola to środek okręgówki. Czyli wzmocnienia pierwszego składu z tamtego kierunku mają nastąpić ? Niezbadane są źródła inwencji zarządu spółki, która rządzi dziś Polonią.
    Wszystko się jednak kończy. Mur berliński runął, mimo że miał stać wiecznie. To moja nadzieja.

Dodaj komentarz